Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyánál mit jelent az ha...

Egy kutyánál mit jelent az ha elkapják a nyakát? Ha az ember kapja el a nyakánál fogva akkor a kutyának, hogy kell viselkednie?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy akár egy játék során ha a hátára kerül a kutyám és "elkapom" a nyakát az mit jelent neki és,hogy kell viselkednie velem szemben?
2012. jan. 27. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Elkapod a torkát, ezzel jelzed, hogy akár ki is téphetnéd a helyéről, ha akarnád. A kutyák legféltettebb részei a torok és a has, mert ott a lgesérülékenyebbek, így azokon keresztül lehet dominanciát gyakorolni rajtuk.
2012. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 08:13

Ki beszél itt nevelő célzatról? A kérdés játék közbeni nyakfogásról szól.

2012. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok a hülye, de nekem morbid dolog, hogy a kutya nyakát kapom el. Még ha csak játékból is.
2012. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szoktál birkózni a kutyáddal? Ha nem,akkor nem is tudod elképzelni, miként is lehet akár a nyakát megfogni, de bármi testrészét megfogni a kutyának.

Nem fojtogatásra kell ilyenkor gondolni. :))

2012. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

P. Kriszti


szerintem is gáz, ahogy többször írtam is (2., 5. hsz is az enyém), de úgy látszik csak mi ketten vagyunk ezen a véleményen. mindenki más szerint oké, ha halálfélelmet, rettegést vált ki a saját kutyájából.

2012. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogyne birkóznék a kutyámmal (függetlenül attól, hogy kistestű) gurulunk végig a nappalin, de arra kifejezetten ügyelek, hogy a nyakát, arcát elkerüljem.
2012. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem kell halálfélelmet kelteni a kutyában :) Bízzatok egy kicsit a kutyáitokban basszus, ismernek titeket, pontosan tudják, hogy nem fogjátok őket hobbiból bántani :))
2012. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

utolsó


lehet, h neked van igazad. én bízom a kutyámban, ő is bennem és nagyon sokszor játszunk együtt, néha kicsit "vadulva" is, de még ilyenkor is tudom, h soha nem harapna igazán, erősen vagy olyan tájékon, ahol nekem fájdalmat okoz, mert ösztönösen tudja, mi fér bele a játékba és mi nem. cserébe én sem nyúlok olyan helyekre, ami az ő szótárában a félelemből történő behódolást, megadást jelenti. számomra ez a kölcsönös bizalom. persze, lehet, h én reagálom túl, de én sosem fognék rá belül a nyakára, ahogy ő se kapja el soha az én nyakamat.

2012. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Láttatok már kutyákat egymással játszani? Simán harapdálják egymás torkát viccből, és általában pont a dominánsabb kutya van alul. Ettől még ő marad a főnök kettejük közül, és este ugyanúgy összebújva alszanak el, mert érzik, hogy játék. Pontosan jól meg tudják különböztetni a komoly fenyegetést a játéktól vagy a jelentéktelen odanyúlásoktól.
2012. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát eddig nem teljesen erről volt szó, kedves utolsó: "Dehogynem. Elkapod a torkát, ezzel jelzed, hogy akár ki is téphetnéd a helyéről, ha akarnád. A kutyák legféltettebb részei a torok és a has, mert ott a lgesérülékenyebbek, így azokon keresztül lehet dominanciát gyakorolni rajtuk."


ezt te írtad, ha nem tévedek

2012. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!