Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyánál mit jelent az ha...

Egy kutyánál mit jelent az ha elkapják a nyakát? Ha az ember kapja el a nyakánál fogva akkor a kutyának, hogy kell viselkednie?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy akár egy játék során ha a hátára kerül a kutyám és "elkapom" a nyakát az mit jelent neki és,hogy kell viselkednie velem szemben?
2012. jan. 27. 22:40
1 2 3
 21/21 Gabi86 ***** válasza:
Én is ezt akartam írni mint a "12:51".Az én kutyáim is egymás nyakát szokták "tépni" és mindig a domináns van a földön mintha "megadta volna magát" szerintem ezzel jelzi hogy játékban bármit szabad és játék közben nincs szó dominanciáról.Én is szoktam velük játszani birkózni de én két oldalt kicsit a szőrt szoktam "tépni",de nem kell semmi durva dologra gondolni csak játék.A kutyáim sem szokták félreérteni mert utána mindig képen nyalna.
2012. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!