Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal?

Mit tegyek a kutyámmal?

Figyelt kérdés
panelba lakunk, de hiába visszük le őt, foglalkozunk vele akkor is szét szed mindent, a szemetestől kezdve a tapétát..1éves lesz, nem tudjuk megnevelni.Esetleg ha valaki befogadná őt aki kertes házba lakik annak nagyon örülnék.Egyébként nagyon jámbor kutya, keverék és fiú.Ha nem sikerül senkinek odaadni, akkor szerintetek melyik menhely az melyben nem altatják el?köszönöm
2012. jan. 29. 18:24
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Én sajnos örökbefogadni nem tudom, de tedd ki facebookra a képét, menj be az állatpatikába, tegyél ki plakátokat róla.
2012. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 orgonafarm ***** válasza:
48%

cesar millan könyveit ajánlom nagyon jó.nálam is pont ez volt a helyzet egy beagle lánynál már el akartuk altatni de cesar módszere a legjobb kutyát faragta belőle.

fontos hogy te legyél a falkavezér,sokat futtassátok a kutyát, legyenek szabályok határokm és korlátok.mivel a kutya most serdül próbálgatja a határait és ha tie nem leszel a vezetője ő lesz a tiéd.nyugodtnak és magabiztosnak kell lenned mert a kutyák csak ezt értik nem a szavakat.az ivartalanítás is jó megoldás de az önmagában nem oldja meg a helyzetet.

2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mindent megpróbáltunk már, ha pl 2órát van kinnt a levegőn akkor is ugyanúgy szétszed mindent, amit épp talál..már az ajtófélfákat is szedi szét, a tapétát..egyeltalán nem lehet bírni vele :( 2.válaszoló húúú de megsavanyodott ember lehetsz, neked sztem se kutyát, se párod ha meg van akkor akapcsolat eláég rossz lehet.csak a megkeseredett emberek ilyen rosszindulatúak.egyedül maradsz :D
2012. jan. 29. 18:34
 4/58 A kérdező kommentje:
nem tudtok olyan menhelyet ahol nem altatnak?a NOÉ nem ilyen?
2012. jan. 29. 18:35
 5/58 anonim ***** válasza:

örökbe fogadni én sem tudom, esetleg vidd el kutyasuliba. Szerintem ott sokat tanulhat. amúgy 1 éves szóval mondhatni hogy fiatal kutya, lehet hogy a kölyökkor sokáig tart nála sztem max még 1 év és abbahagyja, a másik ha ilyen intenzív akkor játssz vele te, fáraszd ki, vidd el futni, játszani labdázni, ha az energiája lemegy akkor nem csinál ilyet. Nekem is keverék kutyám van.


2. válaszadó:"szerintem senkinek sem fog kellene a korcs kutyád." 1. tanulj meg írni ez a mondat nem értelmes, 2. azért mert korcs/keverék miért rosszabb mint egy fajtiszta kutya? egy keverék is lehet ragaszkodó, hűséges, jól nevelt, feltéve ha megfelelő a gazdi hozzá. Nem a kutya milyensége a lényeg, hogy milyen szép, vagy milyen drága, vagy milyen menő, hanem hogy a kutya milyen, jól nevelt e, engedelmes, e stb. Állítom hogy az én keverék kutyám különb mint a tiéd, vagy akármelyik másik

2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ VÁLASZOLÓ!KÖSZÖNÖM, MEGPRÓBÁLOM AKKOR JOBBAN LEFÁRASZTANI, NEHÉZ LESZ DE REMÉLEM LESZOKIK A ROSSSZASÁGOKRÓL
2012. jan. 29. 18:46
 7/58 anonim ***** válasza:
Keress szakmai segítséget, utána mond le róla. A levegőn levés nem minden kutyának elég, aktív futás, mozgás, agymunka kell a kutyának, és egy megbízható, erős falkavezér, pontosan ilyen emberekből álló család. Olvasd el a Cerberos kutyaiskola oldalán található "hogyan legyek falkavezér" című cikket, vagy Cesar Millan könyvét a falkavezérségről, és rá fogsz jönni, hol hibáztál és mit tudsz javítani.
2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT!
2012. jan. 29. 19:00
 9/58 anonim ***** válasza:
81%

sajnos, te egy tipikus felelőtlen gazdi vagy.

ez részben nem a te hibád, ez egyszerűen abból adódik,hogy nem tájékozódtál a kutya vállalása előtt arról,hogy ez mivel is jár.

pont az ilyenek miatt vannak tele a menhelyek !!!

és a kutya issza meg a levét!

A KUTYATARTÁSHOZ : IDŐ KELL, PÉNZ KELL ( napi tartása minimum : 20-250 ft)

nevelni kell ,és a nevelést meg kell tanulni.

kitartás kell !

és neked mid van ??

csak nyafogsz.

1:fáraszd le !

futtasd,játsz vele !ne levegőzni vidd, hanem foglalkozz vele!

azért rombol,mert figyelmet akar !!!

a kutyanevelés megtanulható. hát tanuld meg !!!

2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 Catz ***** válasza:

Ahogyan az elözö valaszolok irtak, vidd futni, szaladgalni több kutyakkal, kutyasuliba.. En meg ajanlanam a szobakennelt otthonra, hogy az legyen a helye. Ne bünteteskent zard be. Folyamatosan szoktasd be, s hogy ott nyugi es pihi van.

Vatera.hu-n talasz par ezerert.

2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!