Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagyon egygazdás...

Nagyon nagyon egygazdás kutyák, akinek mindene a gazdi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak fajtán belüli eltérések,de ugy általában nagyon ragaszkodo fajtát keresnék. Persze azért nem szeretném hogy másokat megakarjon ölni,csak ne legyen az a mindenkihez odaszalad egy pacsiért tipus. Ajánlanátok pár fajtát? előre is köszönöm:)
2012. jan. 31. 15:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Boxer.
2012. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Hát ha komolyan túra és séta, akkor sportos kutya kell neked. Az őrző-védő és pásztorkutyák kiesnek, ők azért olyan nagyon sokat nem szeretnek menni.

Juhászkutyák, agarak maradnak.

2012. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a boxer nem(!) egygazdás! Ha nincs elrontva és egész életében kertrecbe zárva, akkor 2szép szóért eladja magát az első számára szimpatikus idegennek is :).
2012. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Akiteki: ragaszkodó kutyák keres, aki ugyanúgy kapható a mozgásra és a lustálkodásra is. ez nem az agár lenne?
2012. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Összefoglaltad,igen ilyet keresek!:) Német vizslárol vélemény? Ő nem felelne meg nekem?
2012. jan. 31. 15:29
 16/43 Akiteki ***** válasza:

"csak ne legyen az a mindenkihez odaszalad egy pacsiért tipus. "

Erre írtam, hogy az agarak bizony odaszaladnak bárkihez.

2012. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Miért esnének ki az örző-védők? Rengeteg energikus fajta van köztük is, amik imádnak menni pl boxer, ami ugye nem egygazdás, de egy jól nevelt dobi vagy roti nem akar megölni másokat, nem pacsizik le mindenkivel és imád menni. Schnauzer se rossz választás, igaz nem teljesen egygazdás, de idegenekkel tartózkodó.
2012. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Az én agaram tartózkodó. Gyakorlatilag még a közvetlen családtagokkal is, egyedül velem viselkedik másképp.
2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Akiteki ***** válasza:

A vizslák is bújós cicák.

Szerintem egy csaucsau lenne a megfelelő.

2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
A német juhász tutira egygazdás, de ott van még pl a csehszlovák farkaskutya - aki nekem nagy kedvencem, csak ő eléggé speciális körülményeket igényel.
2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!