Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagyon egygazdás...

Nagyon nagyon egygazdás kutyák, akinek mindene a gazdi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak fajtán belüli eltérések,de ugy általában nagyon ragaszkodo fajtát keresnék. Persze azért nem szeretném hogy másokat megakarjon ölni,csak ne legyen az a mindenkihez odaszalad egy pacsiért tipus. Ajánlanátok pár fajtát? előre is köszönöm:)
2012. jan. 31. 15:04
1 2 3 4 5
 41/43 Mailerdeamon ***** válasza:
Akiteki, ha Nikire gondolsz elég ha ideadod a nyertes szelvényt és már viheted is! Fizetni nem kell! :)
2012. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Akiteki ***** válasza:
Ne tudd meg, hány kutyát hoznék haza! Csak épp van egy fiam, akinek több esze van, mint nekem és megálljt parancsol. :((
2012. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Mecse ***** válasza:
A belinkelt kutyák nagyon édesek :)) Hogy a kérdésre válaszoljak; csodálkozom hogy a mudit senki nem említette :) Általánosságban egygazdásak, inkább tartózkodóak az idegenekkel, és bónuszként gyönyörű szépek (nekem legalábbis) :)
2012. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!