Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagyon egygazdás...

Nagyon nagyon egygazdás kutyák, akinek mindene a gazdi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak fajtán belüli eltérések,de ugy általában nagyon ragaszkodo fajtát keresnék. Persze azért nem szeretném hogy másokat megakarjon ölni,csak ne legyen az a mindenkihez odaszalad egy pacsiért tipus. Ajánlanátok pár fajtát? előre is köszönöm:)
2012. jan. 31. 15:04
1 2 3 4 5
 31/43 Akiteki ***** válasza:
A legjobb hely, ahonnan felvilágosítást kaphatsz, a fajtamentés. Remélem, van ilyenjük.
2012. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet csinálni, ideiglenese vagyok egy mentett kutyusnak, akinek gazdit keresek.


Szuka, keverék, közepes méretű és borzasztóan ragaszkodó. Fiatal, még nincs 1 éves, szóval tanítható. Kicsi problémája van, ugrál és a szeparációs sztressz még fennáll nála, de leszokóban van :)


Ha gondolod:


[link]


Csak mert amiket leírtál, az pont ráillik. Imád otthon is lustizni és gyakorlatilag belém bújni, de imád sétálni, túrázni, futkározni is.


De nem akarom erőltetni, szóval ha érdekel írj egy üzit, ha nem, hát nem :)

2012. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Akiteki ***** válasza:
Little Red: Pedig gyakrabban csinálhatnál ilyeneket:)
2012. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Nem menteni nem szoktam, hanem itt ajánlgatni őket :D


PL mikor valaki kérdez egy adott fajtáról, másvalaki meg beböki h miért nem hoz menhelyről. Minden nap segítek a menhelyes/gyepis kutyáknak, de én se örülnék ha kérdeznék egy fajtáról és a képembe tolná mindeki a gazdátlan kutyákat. Gondolom más se örül.

2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Akiteki ***** válasza:
Arról beszéltem, hogy nyugodtan ajánlgathatnád a mentett kutyákat. :))
2012. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

:) :) :) :) :) :)


Most "csak" ő van, akit személyesen is ismerek és merem mondani, h megfelel a kérdező elvárásának. A hibáit is elmondtam, innentől már nem rajtam áll :)

Orvos látta, oltva van és féregtelenítve (a MÁSA jóvoltából).

2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Hehe nem is gondoltam, hogy te vagy Little Red. Épp múltkor néztem ezt a kutyás albumot, de akkor is láttam mikor még csak feltetted, hogy találtad és asszem a gazdáját is kerested :)
2012. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Mailerdeamon ***** válasza:

Na akkor én is ajánlok, mert nálunk is van egy ilyen delikvens. :)

Niki fiatal labrador jellegű szuka. Elsőre mindenkivel bizonytalan, ez távolságtartásban és kitartó ugatásban nyilvánul meg. Engem két nap után fogadott el, onnantól kezdve jött utánam és adta a pacsikat. :)

Ezenkívül olyan, mint egy kis fóka. :)


[link]

[link]

2012. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Akiteki ***** válasza:
Jaj, de tündér!! Veszek lottót! Nekem ő kell!!
2012. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos még mindig gazdit keres, sajnos "beragadt", és egyre több ilyen beragadt kutyi van :S
2012. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!