Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mi lehet? (...

Szerintetek ez mi lehet? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Felajánlottak nekem egy kiskutyát ingyen. Most 5 hetes. A kiskutya húzza az egyik hátsó lábát. Beszéltem dokival szerinte rendbe lehet hozni. Ha nem hozom el agyon ütik a kutyust. Mindenképpen elhozom csak mennyi az esélye hogy meggyógyul? És mi lehet? Doki azt mondta, hogy szerinte nem csípő ficam...:/
2012. febr. 4. 15:24
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Szülőket nem adják kértem már őket. Igaz hogy törzskönyves kutyáim vannak de elférnének mellettük.
2012. febr. 4. 15:47
 12/40 anonim ***** válasza:

Szegény anyakutyák :((

Remélem, nem fog most elletni, hogy nem mennek el a kölykök.

Nem is tudom, hogyan lehetne ráuszítani valamilyen szervezetet, vagy bárkit, hogy egy életre eltiltsák az ilyen embert az állattartástól?

Szopott még a kölyök, vagy adott már neki enni?

Ha etette már, akkor Royal Starter kölyöktejjel feláztatva.

2012. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ettek már a kiskutyák rendes házi kosztot. Most hoztam nem rég az enyémeknek kalciumot meg vitamint azt is nyomatom majd nekik... Remélem megtudom menteni ezt az 5 pici életet.
2012. febr. 4. 16:01
 14/40 anonim ***** válasza:
Hozd el minél előbb!!
2012. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
A nagyokat nem tudod elhozni véletlenül??
2012. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem adják ide őket. Így is 10.000 Ft/db ebbe se oltás se semmi nincsen benne... De remélem sikerül nekik rendes gazdit találni és sikeresen felnevelni őket.
2012. febr. 4. 16:08
 17/40 anonim ***** válasza:

Inkább csak adj nekik valami jobb starter tápot (RC, eukanuba biztos gyárt ilyeneket, de a bosch puppy is az, ha jól tudom), kalciumot azon felül semmiképp, csak ha az orvos külön mondja. Kölyköknél a túlzott kalcium bevitel növekedési rendellenességet is okozhat.

Merre laksz? Ha valahol a közelben, akkor lehet tudok neked kérni starter tápot.

2012. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom. Cegléd és Kecskemét között.
2012. febr. 4. 16:18
 19/40 anonim ***** válasza:

Ha pl Startert adsz majd nekik akár kölyöktejjel felöntve, abban benne van minden. Ne adj külön semmit. A doki max majd megmondja, ha szükség van valamire.

Biztosan fogsz találni nekik gazdát. Szerencséjük van a kicsiknek, hogy rájuk találtál és vállalod a nem kis gondot velük.

2012. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Rendben akkor még ma beszaladok és hozok nekik ilyen kaját hétfőn pedig megnézetem őket a dokival. Hát igen szerencséjük van mert más biztos nem hozta volna el őket. Pedig olyan szépek...
2012. febr. 4. 16:24
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!