Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mi lehet? (...

Szerintetek ez mi lehet? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Felajánlottak nekem egy kiskutyát ingyen. Most 5 hetes. A kiskutya húzza az egyik hátsó lábát. Beszéltem dokival szerinte rendbe lehet hozni. Ha nem hozom el agyon ütik a kutyust. Mindenképpen elhozom csak mennyi az esélye hogy meggyógyul? És mi lehet? Doki azt mondta, hogy szerinte nem csípő ficam...:/
2012. febr. 4. 15:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Sajnos oda nem tudom elvinni, de megkérdeztem barátomékat, ők starter táp helyett rendes, premium kölyöktápot adnak a piciknek (acana, RC) 3-4hetes koruktól (persze mellette szopnak, csak ekkor kezdik a szoktatást) úgy, hogy felöntik langyos vízzel meg kecsketejjel annyira hogy ellepje, ha megpuhult akkor összeturmixolják ez kb 30-40perc táptól függően (meg hogy milyen meleg a víz/tej). Kb 6-7hetes korukra meg fokozatosan átszoktatják őket a szilárd kajára, ekkor már csak langyos vizet öntenek rá és kicsit hagyják megpuhulni.
2012. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Kecske tej nekem is van itthon. Esetleg abba áztassam bele? Pedigree Junior? Az nem jó nekik?
2012. febr. 4. 16:37
 23/40 anonim ***** válasza:
Pedigree semmiképp sem. Az a tápok alja. Premium vagy super premium tápokkal etesd, főleg amíg növésben vannak. Még gazdaságosabb is így, mert ezekből az ócska, szemét tápokból, mint a pedigree a sokszorosát kell adni a kutyáknak, mint egy normál minőségűből.
2012. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Oké rendben van akkor hozok nekik pár kilót ebből amit mondtál. Még szerencse hogy itt adnak kilóra is:)
2012. febr. 4. 16:43
 25/40 anonim ***** válasza:

Ha van kecsketejed az szuper, igen abba áztasd be.

Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Belcando, Acana, Orijen, Josera, Arion, brit premium, bewi dog, dado, chikopee, pro plan, dog chow, happy life, happy dog, bosch, hills, bento kronen, fitmin, susa, pro pac, profine

Ezek közül szinte bármelyik jó, csak kölyöktáp legyen.

2012. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Okés. Megyek is akkor még gyorsan a kisállat boltba utána meg elhozom az 5 csöppséget. Köszönöm a segítséget remélem felépül a kicsi kutyus.
2012. febr. 4. 16:50
 27/40 anonim ***** válasza:
Ha lesz időd, azért néha írjál, miként alakul a sorsotok!
2012. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, majd képeket is rakhatsz fel róluk. :)

Sok sikert hozzájuk!

2012. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Akiteki ***** válasza:

Jól értem, hogy most elhozod mind az 5 kölyköt és fizetsz érte?

Sajnos fél év múlva (ha nem előbb) megint lesz egy rakat kölyök, akit ilyen erőszakos módszerekkel rákényszerítenek valakire.

Jó lenne, ha tudnál csinálni képeket, hogy milyen állapotban vannak a kölykök és ez alapján állatkínzásért feljelenteni őket.

2012. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Igen fizettem érte. De nagyon gondolkozom feljelentésbe. Viszont most van ennél nagyobb gondom is. Nem akarnak enni a kiskutyák. Vagyis kutyakaját nem. Pedig azt hoztam nekik amit mondtatok.Házi kosztot eszik. Adtam nekik egy kis párizsit azt mondták hogy ott azt ettek. És itt is megették. Ráadásul kint is átférnek a fakkokba úgyhogy bent van velem mind az 5 kutya. Izgalmas időknek nézek elébe úgy érzem:D
2012. febr. 5. 10:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!