Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mi lehet? (...

Szerintetek ez mi lehet? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Felajánlottak nekem egy kiskutyát ingyen. Most 5 hetes. A kiskutya húzza az egyik hátsó lábát. Beszéltem dokival szerinte rendbe lehet hozni. Ha nem hozom el agyon ütik a kutyust. Mindenképpen elhozom csak mennyi az esélye hogy meggyógyul? És mi lehet? Doki azt mondta, hogy szerinte nem csípő ficam...:/
2012. febr. 4. 15:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mondom hogy 5hetes kutyákat éheztesd ki a tápra, de valahogy mégis. A párizsiben nincs semmi hasznos nekik. Ha estig mondjuk nem esznek azt még bőven kibírják. Adj nekik áztatott tápot, hogy ne nagyon kelljen rágniuk, ha nem esznek akkor vedd el előlük és 3-4óra múlva próbáld újra. Esetleg próbáld meg hogy apróra vágott párizsivel összekeverd, úgy hogy ne tudják kiválogatni.
2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogom próbálni hátha esznek. Amúgy jó kedvűek,játszanak. Bár most alszanak mert egész éjszaka szórakoztattak.
2012. febr. 5. 12:06
 33/40 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltam 3 dokinál a mai nap folyamán. 3 különböző diagnózist állapítottak meg de egyik se vette a fáradságot, hogy meg röntgenezze. Az első szerint eltört a csont és rosszul forrt össze. A második szerint térdizületi gond van. a 3. szerint csípőficam de lehet hogy magától rendbe jön ja és közölte, hogy ha mégse akkor még később agyon lehet ütni....O.o totálisan kiakadtam. Pesten az ortopédián csak 14.000 Ft, hogy megnézzék...:/ Még megpróbálom holnap a kecskeméti kórházat. Drukkoljatok:(
2012. febr. 7. 20:47
 34/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Hova valósi vagy?

Ugyan nyuszi kapcsán, de Pesten ismerek 2 lelkiismeretes dokit. Gondolom a kutyák kapcsán is ugyanilyen a hozzáállásuk.

Szegény picike, remélem lesz rá megoldás.

2012. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nagykőrösi vagyok. Pesten már én is beszéltem egy két dokival. Csak hogy megnézzék az 20.000 Ft:(
2012. febr. 7. 21:10
 36/40 Akiteki ***** válasza:
Cegléden nem voltál még? A város közepén van az egyik orvos, jól felszereltek és a doktornő nagyon kedves. Ha akarod megkeresem az elérhetőségüket
2012. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném. Cegléden még nem voltam. Ez lett volna a következő ötletem. Csak már teljesen elvagyok keseredve...:(
2012. febr. 7. 21:17
 38/40 anonim ***** válasza:
Amúgy én Pesten a Család utcai rendelőt ill. a Felicavet rendelőt tudtam volna ajánlani.
2012. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Akiteki ***** válasza:

[link]

Van röntgenjük is.

2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap akkor átugrok és megmutatom neki is....:( Remélem ő tenni fog érte valamit:(
2012. febr. 7. 21:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!