Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit szólnátok, ha hangosan...

Ti mit szólnátok, ha hangosan sértegetnék a kutyátokat, illetve titeket?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja van egy utcáról befogadott kutyusom, nagyon sovány volt, etetjük szépen, napi 2x elegendő élelemmel, már jobban néz ki, de még mindig sovány kicsit. Az utcán jött 2 csaj, mire az egyik beszólt, hogy 'ez a szerencsétlen sem kap enni'. Olyan düh fogott el, hogy mesgzólalni sem tudtam vagy egy percig. Persze utána már jöttek a fejembe a frappáns megjegyzések ('ahogy látom, te viszont kapsz enni'--kövér volt a csaj), de akkor egyszerűen semmit nem tudtam mondani. Jogos a dühöm? Milyen jogon ítél meg egy idegen? Ő talán befogadta volna a kidobott kutyát, és próbálná felhízlalni?
2012. febr. 8. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is utana jonnek a jo megjegyzesek...

Nyugi vannak ilyen f@szf0sfej emberek...

2012. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ezek azok a dolgok, amik senkire nincsenek ráírva. Most már felkészültél a dologra, legközelebb közöld velük a tényeket. Bocsánatot fognak kérni.

Nem szép dolog elsőre ítélkezni...

2012. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg hogy te tudod mi az igazság,ne foglalkoz az ilyenekkel , én is kaptam már megjegyzéseket egy embertől akinek van egy amstaffja és menőzik vele, az én kutyámat le korcsozza, lábtőrlőnek hívja ,meg olyanokat mond hogy vacsira jó lesz a vakarékod, nekem egy bichon frise-m van, mivel néha elengedve tartja a nem túl barátságos kutyát nem pofázzok vissza neki mert a végén a kutyámra ereszti az ővét, elég elveteműlt agresszív alakról van szó,én csak ettől az embertől hallok negatív dolgokat..
2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hulyék de nekem is csak utána jönnek a megjegyzések a fejemből.

De akkor már késő :S

2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az emberek sajnos ilyenek, ítélkeznek.

Ha elmondtad volna, hogy miért sovány, akkor talán bocsánatot is kér, de felesleges lett volna megsérteni. Egyrészt azzal lealacsonyodsz az ő szintjére, másrészt attól senkinek nem lett volna jobb.

2012. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért nekem picit jobb lett volna, mert gonosz vagyok:S
2012. febr. 8. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő is gonosz volt, akkor kvittek vagytok. De szerintem csak viccelsz, nem is vagy az:)
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ohh én a hétvégégn kinnt voltama közeli dombon a kutyámmal (8 honapos amstaff-sztem a világ legjámborabb kölyke) meg 2 másik goldi keverék kutyussal sétáni. Mellettünk ott szánkoztak a kisgyerekek meg a szüleik. a 2 goldi poráz nélkül jött mellettünk én meg vittem a kutyusomat szintén csak porázzal. Volt egy másik bácsi aki egy német juhászt hozott csak éppen ő szabadon volt és kissé morgos ugatos volt-nah ez a nj odament egy öregemebrhez hozzáteszem h barátságosan,az emg elkezdte rugdosni és üvölteni velem h takakritsam innen a dögeimet,mire visszaszoltam h a nj nem az enyém,de persze ő megse hallotta,csak orditotta h 5 éves gyerek közé(aki az övé volt) odamerem engedni a tetves dögömet bla bla bla,mire a gazdája észrevette és visszahivta a kutyát én továbbra is nyugodtan ballagok a 2 goldival meg az amstaffal lefele,ere utánam szol h b.meg ide ptbull kutyát is kimer hozni...h is van ez? b.megolni lehet 5 éves gyerek mellett de pitbullt nem lehet vinni porázon?...érdekes..nem szivesen mesélném el folytatást:)
2012. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi lennék rá, lett valami?
2012. febr. 8. 23:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért de szerintem témába vág:

Az "amstaffos" gazdinak: tudod ezek ellen úgy lehet védekezni, hogy a kutyádat a lehető legjobban neveled, vagyis ügyes, kedves és barátságos kutyád lesz, akit ha megismernek mindig pozitív példaként fognak felhozni!


Nekem yorkim van és ugyanez volt a helyzet - ismerjük az előítéleteket - és alkalmaztam a fenti dolgot, igyekeztem és igyekszem a mai napig így nevelni és bizony a környék kutyásaitól az állatorvosig mindenki elismeréssel beszél róla!


Az idióta emberek pedig azért azok, mert egyszerűen nem érdekli őket semmi saját magukon kívül, a véleményüket is azért hangoztatják, mert tele vannak frusztrációval és ezzel kompenzálnak! TOJNI RÁ!:))

2012. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!