Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szobatiszta már vagy...

A kutyám szobatiszta már vagy még nem?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos tacskó-spicc keverék fiú kutyám na m1 a lényeg az hogy kint van mamáméknál(kertes házban laknak mamámék mi meg bérházban) na szóval nagyon szeretném hogy haza kerüljön és anyum azt mondta akkor kerülhet csak haza ha szobatiszta lesz(az nem zavarná ha lenne egy kis baleset) na és tanítom mamáméknál szobatisztaságra de mivel kint van nem tudom hogy szobatiszta-e már amikor beviszem a házba akkor bent van velem az ölemben 3-4-5 óra hosszát és amikor pisilnie kell mindig olyan nyüszögő hangot ad ki és kiviszem és pisil is és amikor beviszem mindig így van és hogy ebből meg lehet-e állapítani, hogy szobatiszta-e már vagy még nem?? Nem egész nap van bent hanem egy napból olyan 4-5 órát és amikor pisilnie kell végülis jelezz szóval szobatiszta-e már vagy még nem?? :$
2012. febr. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok a kutyák akik kint élnek, nem szobában alapjáraton szobatiszták. Nekik az a természetes, ha kint végzik a dolgukat. Én az én kutyámat 6 hónaposan hoztam haza, addig kertben élt. Semmi gond nem volt, csak balesetek miatt pisilt be. Bekakilni is csak 1x, amikor ment a pocija és lassan értünk le.

Szóval, olyan 70-80%-osan szobatiszta, apróbb balesetek még 1 ideig előfordulhatnak.

2012. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. febr. 14. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jelez, az már jó! De igazából ez majd otthon fog kiderülni, még ha tudja is, hogy kint kell pisilni/kakilni idegen helyen lesz, össze lesz zavarodva, hogy hol van, hol az ő helye. De ez csak 2-3nap és megszokja.
2012. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2012. febr. 14. 13:17
 5/5 Lora.kl válasza:
sztem. ,ha jelez és mindig van otthon valaki vele,vagy legalább eleinte,akkor tuti megszokja,mert az alapok ezek szerint megvannak
2012. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!