Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3. kutyus lenne. Nagyon sokat foglalkoznék vele. Elvinném sétálni is meg minden. Vigyáznék rá kifizetném a dokit, de azért ilyen betegesebb fajtát nem szeretnék! ( Olyat ami sokat betegeskedik) Jó minőségű tápot kapna, nem adnék neki semmi károsat! Rövid szőrű kedves kutyára gondoltam. A termete mindegy lenne, kölyökkorától a legjobb kiképzésben részesülne, mert kutyaoviba küldeném! :D Napi 2 órát foglalkoznék vele, vagy még ennél is többet. Van rá elég időm a kicsire! Ti milyen fajtát ajánlotok? :D A válaszokat köszönöm! :-P
2012. febr. 15. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Little Red, te mire gondoltál? Mi a gondod?
2012. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Little Red: Most mi a baj?
2012. febr. 15. 15:10
 13/24 anonim ***** válasza:

Little Red


Ha tizenéves, akkor ez a szülei döntése is, ők a felnőttek, ők vállalják a felelősséget. Ha a szülei felelősségteljes kutyatartók, akkor nem probléma, h a kérdező tini. És ha az, akkor nyilván nem egyedül az ő nyakába szakad a három kutya ellátása és nevelése. Gondolom, a kertes házban sem egyedül él- ha mindig van otthon valaki, hiszen ő iskolás, ha helyes a feltételezésed (amúgy szerintem is az lehet) :). hm?

2012. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen jól eltaláltátok az vagyok! Csak anyuék nem nagyon értenek az internethez ezért én kérdeztem meg, de ők mondták! :D Amúgy nem nekem lenne a kölyök, hanem az egész családnak! :D
2012. febr. 15. 15:15
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem labradort, vagy golden retrivert.

A fajta, okos, könnyen tanitható és más kutyákkal is megfér!

Vagy ha ilyen jó helye lenne nálad, akkor örökbe is fogadhatnál egyet menhelyről, aki más kutyákkal is megfér, és jól szocializált!

A menyhelyen dolgozók tudni fogják melyik lenne hozzád való, és éppen olyan jó kutya lehetne belőle, mint egy akármilyen fajtatiszta kutya, de még hálásabb lenne, mint egy nálad felcseperedő kutyus, mert tudni fogja hogy te mentetted meg az életét!

És ha mindenképpen fajtatisztát szeretnél, vannak fajtamentők: pl német vizsla, magyar vizsla, labrador fajta mentők!

Azért irtam ezeket a fajtákat, mert a vizslák, labradorok más kutyákkal meg szoktak férni egymással és könnyen tanithatóak!

2012. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
kérdező, ha a nethez nem, de a kutyákhoz értenek, akkor nincs semmi probléma :) mindenki volt tini, az nem kizáró ok. én is kutyák között nőttem fel, de akkor még a szüleim voltak a gazdik én meg a gazdi gyereke, családtag. most már én vagyok a gazdi és ha gyerekem lesz, nyilván nem úgy fogok gondolkodni, ha lesz itthon 3 kutya, h az mind az övé, kezdjen velük, amit akar. én leszek a gazdi, nem a tinilányom. szóval ne aggódj, a kérdésed teljesen helyénvaló és ettől még kiveheted a részedet a kutyázásból, ahogy én is tettem. sőt, kérdezhetsz is :)))
2012. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
menhelyi kutyus! Megmented az életét, nem beteges, hűségesebb mint ezek a túltenyésztettek!! nekem onnan van, és nagyon kis hálás. Első naptol kezdve imát, inteligens és kistesű ki aranyos
2012. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm a válaszokat! Ezeken a keverékeken én is elgondolkodtam, de még nem vagyok benne biztos! :D
2012. febr. 15. 15:30
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

9.!

Van kutyaovi te kis okos!

2012. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na! Akkor mégis jól tudtam én! :D
2012. febr. 15. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!