Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3. kutyus lenne. Nagyon sokat foglalkoznék vele. Elvinném sétálni is meg minden. Vigyáznék rá kifizetném a dokit, de azért ilyen betegesebb fajtát nem szeretnék! ( Olyat ami sokat betegeskedik) Jó minőségű tápot kapna, nem adnék neki semmi károsat! Rövid szőrű kedves kutyára gondoltam. A termete mindegy lenne, kölyökkorától a legjobb kiképzésben részesülne, mert kutyaoviba küldeném! :D Napi 2 órát foglalkoznék vele, vagy még ennél is többet. Van rá elég időm a kicsire! Ti milyen fajtát ajánlotok? :D A válaszokat köszönöm! :-P
2012. febr. 15. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

nekem is menhelyről van kutyám! É azért ajnálanám, mert 2 kutya mellett lehet nem fog ugy rád figyelni, és nehezebb lesz szocializálni és alapvető dolgokra megtanitani

Ha menhelyről vennél kutyát, őket már megnevelték a régi gazádi, mert elképzelhető hogy egy nagyon l nevelt kutya, csak költözködés miatt beadták , és már nem kéne ezzel bajlódnod, mert egy köylök kutya felnevelés nagyon sok idővel, energiával jár! A másik kettő addig meg le lesz tojva?

Nézd csak ezeket: [link]


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi! De mondom, ez a kettő a család kutyája! Vagyis mind a 3-mal tudnánk foglalkozni!
2012. febr. 15. 15:55
 23/24 anonim ***** válasza:
De egyedüli kutya akkor is más mint egy 3.
2012. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tudom! :D
2012. febr. 15. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!