Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova kell bejelenteni, ha van...

Hova kell bejelenteni, ha van a környéken 2 szájkosár-és póráz nélkül sétáltatott vad pitbull, akik már több kiskutyát véresre martak?

Figyelt kérdés
féltem a kisbabám is-most már a játszótér környékére is jönnek.állatorvos? önkormányzat melyik osztálya?kijönnek egyáltalán?
2009. jún. 7. 13:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen,abban igazatok van-de ezt már irtam,hogy a neveléstől függ minden.valóban,az én kiskutyám is tud morogni egy másikra-de,ha látom,h közeledik egy olyan kutya,amellyel összeveszhetnek,azonnal megfogom.legyen az egy kis fehér fiú kutya-ezeket nem csipi-vagy egy messziről meg nem állapitható,h milyen nemű kutya.egyébként el van engedve az enyém is-azt,h milyen kutyáról irtam,azt meg tudom állapitani-de egy konkrét esetről van szó-nem erről a tipusról általában.én is szeretem a kutyákat,a nagyobbakat is.most az elvről van szó,h hol lehet intézkedni.a tényeket közöltem,h felelőtlenül tartott-és elengedett kutyák nemtörődöm gazdájáról van szó.nem általánositottam,nem irtam kelemenannácskadrága...kutyájáról sem
2009. jún. 9. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!