Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e ( Ajánlatos-e) újra...

Lehet-e ( Ajánlatos-e) újra együtt tartani a fedeztetés (és a tüzelés megszűnte) után a fedeztetett szukát, egy kant és egy másik szukát?

Figyelt kérdés
A tüzelés kezdete előtt a 3 kutya össze volt csukva (2 szuka, 1 kan). Azért kérdezem, hogy mennyire ajánlatos összeengedni őket utána, mert ez esetlegesen befolyásolhatja-e a szuka vemhességét (pl. a másik szuka dominánsabb vagy esetleg a kan jelenléte valami negatív hatást vált ki....és emiatt lehetséges-e az alomszám csökkenése/magzatfelszívódás) stb.? Érdekelne, kinek mi a tapasztalata, véleménye...
2012. febr. 29. 07:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk nem értem, hogy miért itt érdeklődsz. Ha ilyen-olyan HCH meg HSCH kutyád van és tenyésztésre vetted, akkor feltételezem tenyésztőtől. Szóval miért nem tőle kérdezel meg egy ilyen egyszerű kérdést?? Ez azért érdekes! Én bármit meg tudok kérdezni a tenyésztőmtől!
2012. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlanám, hogy még ne engedd össze őket, csa néhány órára felügyelettel, ha nincs gond, egyre hosszabb időre összeengetheted őket. Milyen fajta? Bocs ha írtad, de nem olvastam végig a válasokat.
2012. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

21-es sorszámú versenyzőnek :)


Sajnos még nincs meg az ilyen-olyan HCH és HSCH…csak az ilyen-olyan HJCH…(ugyanis az 1 év leteltét várjuk az első CACtól számítva:))

Egyébként természetesen napi, baráti kapcsolatban vagyunk a tenyésztővel és nyílván megkérdeztem Őt is… viszont ha végig olvasod, pont azért írok ide is, mert több véleményre is kíváncsi vagyok…(Egyébként a tenyésztő barátom azért nem tudott erre számomra meggyőző választ adni, mert nála minden kutya külön kennelben él…így sosem szokta őket össze ill. szétcsukni.


22.-es válaszolónak:)

Amstaff-jaim vannak.

És még mielőtt valaki letámadna: Nem, nem agresszív a két szuka egymással (már 1 éve együtt „laknak”):)

2012. febr. 29. 15:53
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az együtt tartott szukák is külön vannak véve a babavárás idejére. Ugyanis a szuka természete is megváltozik. nekem ez a tapasztalatom. Érzékenyebb, hamarabb ugrik. nyilván kerüli a konfrontációt, de amelyik nem vemhes érzi rajta. és ha éppen nem a fedeztetett a dominánsabb szuka, akkor a másik kötözködhet vele. Mondom ez a saját tapasztalatom. Én külön venném mindenképp, ilyenkor amugy is más kajára, és egy kicsit több "babusgatásra" van szükségük:))))
2012. febr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pont az ilyen tapasztalatokra voltam kíváncsi!... Ebben az esetben én is így fogok akkor eljárni, tehát nem engedem őket újra össze!
2012. febr. 29. 16:26
 26/38 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már tényleg, gyönyörűek a kutyusok...
2012. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a kuttyok nevében is:)
2012. febr. 29. 16:58
 28/38 anonim ***** válasza:
Nincs mit, bármikor :D
2012. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2717655-van-a..


Kedves Kérdező :) Segítenél neki? Azt se tudja, melyik az eleje, állítólag Luxemburgból van a kutyája...

2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

:) Hééé azért ez erős... az én kérdésemből (szerintem) nem süt ennyire az alacsony IQ...

Az ilyen embereket én sem méltatok válaszra...

2012. febr. 29. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!