Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő kutyások akik a yorkit...

Kezdő kutyások akik a yorkit választottátok, mennyire volt nehéz megnevelni vagy bánni vele?

Figyelt kérdés
mesélnétek a kutyátokról meg ( ha voltak ) a kezdeti nehézségekről , képet is mutathattok :)
2012. márc. 1. 11:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
semmi :) köszi a válaszokat és igen ha menhelyeset választok az előtte rendesen megvizsgáltatom mert azért tényleg nem mindegy hogy milyen társat választok 10-15 évre de tuti hogy vagy menhelyen vagy tenyésztőnél de megtalálom az igazit :))
2012. márc. 1. 16:28
 12/14 anonim ***** válasza:

szia!

A 2. hozzászóló voltam a "szószárgyár".

Tényleg jó dolog olvasni,hogy mennyire érett a hozzáállásod!:)

Biztosan jól választasz és az még biztosabb, hogy szuper gazdi leszel!

Továbbra is fenntartom, hogy bármikor kérdezz akár privátban is szívesen válaszolok!

Egy yorkis gazdi:)

2012. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyos vagy és remélem hogy igazad van és tényleg egy jó helyet tudok majd biztosítani a kutyusnak :)
2012. márc. 1. 19:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos yorkim van , az első pár napban nagyon fontos , hogy megtanulja mit szabad és mit nem !

Na akkor nem szabad agyonbabusgatni, mert akkor Ő fog vezetni titeket és nem fordítva.

Később , ha már olyan amilyenné szerettétek volna nevelni , bármennyi szeretetet kaphat , nem fog visszaélni vele !

Nálunk ez volt a stratégia és bejött !

Nagyon okos , mind itthon , mind társaságban tud viselkedni.


A szobatisztaság náluk nehezebb folyamat volt.

Szinte már-már azt hittem , hogy reménytelen

Nekünk 3 hetünkbe került, később halottam ,

volt akinél ez hónapokba telt !


Az etetésnél viszont megbuktunk,mindig adtunk valami nasit, változatos étrendre akartuk szoktatni, mert magunkból(emberekből) indultunk ki .....és most tessék , szenvedünk !

Én még egy ilyen válogatós kutyát nem láttam mint a miénk ,de ez sem az Ő hibája , hülye lenne nem kihasználni,,,,

De már javuló tendenciát mutat , mert következetesebben etetjük , és csak száraz táppal.

Nekünk a Roy.can. vállt be, fontos , hogy jó min. táppal etesd, mert a mennyiség amit megesznek elenyésző, ezáltal a minőség a legfontosabb. A kutyád is boldogabbá válik, ha megvannak a szervezetében a megfelelő vitaminok.


Igazából Te-ti szabjátok a határokat, mennyi az elvárásotok a kutyustól......stb.

Mindenre be lehet tanítani, rá lehet venni , csak következetesség ,kitartás , türelem .

Ja és szeretet, mert neki csak te leszel !

2012. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!