Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutyám? Adjak...

Miért hányt a kutyám? Adjak neki ma enni? SOS

Figyelt kérdés

Mostanában úgy láttam a kutyámon, hogy kicsit sovány meg hideg és volt és ezért hát több tápot adtam neki (szerintem sokkal több volt) és azóta hasmenése van meg most is kinéztem az ablakon és hányt! Múltkor elkezdte enni a kaját és úgy közbe visszahányta elment kakilni és utána meg jóízűen megette! Viszek neki enni akkor se mindig eszi meg! Egy éves golden és labrador keverék naponta 1X kap enni, este de szerintem most túletethettem! Most mit csináljak? Egyátalán attól beteg? Hagyjam most egy napot koplalni?

Előre is köszönöm!


2012. márc. 1. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak egy nagyon picit hányt! Olyan színűt mint a táp színe!
2012. márc. 1. 15:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit kíméld a gyomrát.A kutyák általában sosem tudják mennyi elég nekik.

De szerintem vidd el állatorvoshoz.Lehet valami baja van,vagy megevett valami méreg félét.Nem lehet tudni.

Vidd el dokihoz!

2012. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nem hiszem, hogy méreg mert a kutya hátul van előről nem tudnak bedobni neki mérget hátul meg patak folyik és csak a szomszédok vannak ott akik imádják a kutyám!
2012. márc. 1. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is nagyon mohó, ennek ellenére amikor egyszer én is túletettem ő is megtagadta a kaját, vagy kihányta

ez egy jelzés a részéről, ne adj neki többet, hanem annyit amennyit kell, rendszeresen kapja meg és mindig ugyanannyit.

és nem árthat neki 1 nap pihenés

2012. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) kicsit megnyugodtam.. akkor ma nem adok neki enni csak vizet kap és ha nem lesz jobban akkor holnap délután doki!
2012. márc. 1. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Oszd el a kaját több részletre. Kutyát hízlalni nem úgy kell, hogy egyszerre teletömjük, hanem hogy többször adunk neki enni (nyilván nem kétszer a napi adagját, hanem elosztva annyit, amennyit gondolunk neki).
2012. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Hát nyáron nem volt semmi a napi adagjával nem is volt sovány de télen ugyan annyit kapott és más nem mondta, hogy sovány de én azt vettem észre, hogy kezd fogyni és most, hogy többet adtam neki megint normális a súlya! De akkor megpróbálom így! köszi:)
2012. márc. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!