Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli kutyát szokták/lehet...

A puli kutyát szokták/lehet nyirattatni?

Figyelt kérdés
Ha igen kb. mennyiér??
2012. márc. 5. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze h lehet. Az ár változó, kozmetikusa válogatja.


Viszont beállhat szőrminőség változás a nyírás hatására, tehát lehet h soha többé nem lesz olyan szép zsinóros (nem lehet olyan szépen feltépni). De sokan nyirítják nyárra, télre meg pont megnő megfelelő hosszúságúra.

2012. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát én úgy halottam ha a szeménél levágod akkor megvakul a fénytől. De amúgy meg lehet a testét nyíratni.
2012. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, nem vakul meg. De normális kozmetikus hagy a szeménél kis "szemellenzőt".
2012. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
Attól, hogy lát, még senkinek nem lett baja. Nálunk 2-3 ezerért nyírja meg a kozmetikus.
2012. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Azt tudom hogy a szeménél nem szabad.

De egy olyan kb. árat tudnátok mondabi hogy mire lehet számitani???

És a kozmetika előtt megfürdetik vagy utána vagy mielőtt elvinnénk a kutyust akkor kell???

2012. márc. 5. 17:41
 6/12 multigenius ***** válasza:
29%
Persze de vágatasd le a szeménél mert jobban fog látni ha házörzőnek tartod ha juhászkutyának hagyd meg mert megvédi a szemét.
2012. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem az én kutyusom.

Hát házörző és családi kedvenc is egyben.

2012. márc. 5. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Akkor fürdetik, ha kéred.


Ha nem zsinórosra kéred (márpedig nem), akkor lenyírják, a hossztól függően kicsit átfésülik és úgy mehet fürcsire, onnan szárítás, végző fazonigazítás és kész.


Van aki kér mindent, van ki csak fésülést és némi nyírást. Ott, ahol én tanulok egy nyírás-mosás-szárítás 4200. Ebben benne van minden, a karomvágástól a bűzmirigyig, szóval tényleg teljes kozmetika.

2012. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon nyírom a két pulim ollóval. Egyszer tavasszal (ha már jó idő van) és néha nyár közepén is, télre pedig megnő neki újra.
2012. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vakul meg... az egyik ismerősömnek úgy nyírja meg a kozmetikus hogy utána olyan mint egy uszkár:)

Mi csak akkor szoktuk megnyíratni ha már nekimegy a dolgoknak mert nem lát semmit....

2012. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!