Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a...

Mocs-ok kérdése:

Hogy lehet leszoktatni a kutyát a húzásról séta közben?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Remélem, a tükör"módszerrel" nevelt anyakutyáknak is elmagyarázzák, hogy ne cibálják már meg a kölykeik grabancát, mert az olyan durva...
2012. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti.

Ahogy mondtam nekem is csak javasolták, én sem használtam, mivel ez eléggé "elavult" és nem hatásos módszer. Rángatással nem igazán érek el semmit.

Viszont a tükörsulis az beválik, én is azt alkalmaztam még régebben, amíg kellet.

2012. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves 79%-os, azt is figyelembe kellene venni, hogy az anyakutya mikor "cibálja" a kölykeit.

az egy nagyon végletes büntetési forma "kutyáéknál" is.


(Egyébként ha már itt tartunk, inkább a pofájukra szorít rá, és a tükörsuliban is ez az egyik durva büntetés, de ilyen büntetést nem azért kap a kutya, mert beelőz.)


80%-os, persze tudom, ne értsd félre, csak azért írtam, nehogy a kérdező keverje majd a szezont a fazonnal!:)

tuti ami száz...:)

2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!