Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajandekozzam vagy megtartsam?

Elajandekozzam vagy megtartsam?

Figyelt kérdés
segitsetek legszi a velemenyetekkel.....van egy 4 honapos amstaffom es 1 honapja van nalam.tenyesztoktol vettem,az a gond hogy ahol lakunk nem lehet kiengedni az udvarra mivel tobbes ikerhaz es nyilt kertel.amikor kiengedem poraz nelkul mindig megy a szomszed teraszokra jatszani,csavarogni.ez sajnos egy szomszednak sem tetszik.kertem hogy engedjek meg hogy bekeritesezem a mi reszunket de abba sem ment bele a foberlo.napota ketszer viszem setalni szegenykemet de nem eleg neki az a mozgas.nem akarom egesz nap azon kivul a hazban tartani.nagyon szeretem ot es sajnalom.max ki tudnam kotni egy fahoz.szerintetek mit tegyek?a paromnak mar emlitettem hogy lakas csere de nem megy bele.nem szeretnem ha szenvedne a kutyuskam.gondolkodtam rajta hogy elajandekozom olyannak aki ki tudna elegiteni a mozgasigenyet es jol banna vele.de nagyon szeretem es nem szeretnek megvani tole.hiszen o nem tehet rola.mit tegyek???
2012. márc. 19. 15:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Örülök neki, remélem sikerrel jársz. :)

Ha a elhatározás megvan akkor igazából biztos a siker.

Hajrá! :)

2012. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
KOSZI...azert jol esik egy kis hajtas:)
2012. márc. 23. 13:05
 23/24 A kérdező kommentje:

sziasztok

leirom akit erdekel hogy jo uton haladunk.az ajtonk egesz nap nyitva,ki be jarkal a kutyam,es a jo hir hogy mar nem csavarog :))csak a mi reszunkon jatszik,nem maszkal el.

es mar panaszok sincsenek ellene.neha csurom vizesen jott meg az elejen(gondolom leslagoztak hogy ne maszkaljon masokhoz).de meg volt az erdemenye.a tanitas is jol megy.mar csak azt kell megtanulnia hogy nem ugraljon az emberekre.

2012. ápr. 16. 09:34
 24/24 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy haladtok a dologgal, csak így tovább! :)
2012. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!