Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran kell sétáltatni...

Milyen gyakran kell sétáltatni egy yorkie-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet, de még tájékozódnom kell róluk.


Minden nap sétáltatjátok őket? télen is nyáron is? fagyban, hóban?


2012. márc. 20. 18:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
kertben él, családi háznál! szerinted hányszor viszem le??
2012. márc. 21. 12:31
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem tőled kérdeztem kérdező hanem az előttem szólótól. amugy nem ugy volt h neked nincs yorkid csak szeretnél?
2012. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%

Azt azért meg lehet nézni, hogy aki a "soha sem viszem le, csak azért, hogy most kutyát sétáltassak" választ adta, hány %-ra van értékelve. Valószínűleg a válaszai is olyan értelmi szinten vannak, mint a kutyatartáshoz való hozzáállása.

Egyszerűen ostobaság azt gondolni, hogy egy kistestű azért mert nem 30 kiló, hanem csak 3, kevesebb mozgást igényel.

Szerinted egy 150 centis ember nem bír annyit gyalogolni, mint egy 170 centis? Kb. ennyi logika van abban, amit gondoltok a kistestűekről.

2012. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nincs yorkim, nagy kutyám van, amstaff. Azt hittem rá gondoltál, mert a előrébb már írtam róla, de a yorki szobakutya lenne!
2012. márc. 21. 19:10
 25/28 anonim ***** válasza:
Szellő lány igazad van :D én 157 cm vagy a párom 180 és én sokkal jobban bírom a gyaloglást :) Az egyik haveromnak van yorkia ők is leviszik naponta a kutyust mivel panelban laknak viszont azt mondta,hogy télen nem szokták levinni a hóba,fagyban ilyenkor sokáig játszanak vele és jól kifárasszák és ennyi is elég neki. Ezen meg kár vitatkozni,hogy hányszor kell levinni mindenkinek úgy sétáltatja a kedvencét ahogy akarja. Azért, ha hidegben akarod sétáltatni adj rá majd egy pulcsit vagy kabátot nehogy megfázzon.
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát az amstaffnak is igazábol "szobakutya",ugyértve h jobban igényli az emberi társaságot mint a kerti kennelt. De szerintem ha kertes házba akakrsz yorkit akkor nyilván az udvarra végezné a dolgát. Mozgásigénye ugyanugy van,az nem a mérettől függ. ha nem is sport kutya mnt az amstaff de azért nem árt ha heti pár alkalommal kiivszed sétálni.Télen kisruhába,mert fázos,nyáron csak ugy.
2012. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Hannkah ***** válasza:

Úgy tudom megoldani, hogy akár 5 perc is elég legyen a kaki-pisi akcióhoz, hogy meg van tanítva!!! :O

Amikor lemegyünk póráz nélkül, akkor már tudja, hogy most nem séta lesz, vagy kirándulás, hanem kaki-pisi és nem is szokta húzni az időt, ahogy fűre érünk rögtön elvégzi a dolgát. Hát igen... ez is nevelés kérdése. És mellesleg, ahogy írtam pont azért nem sétálgatok vele, mert úgy is jön velünk, ha lehet, amit 100* jobban élvez, mint egy unalmas sétát a szokott helyen. erről ennyit!!!!! ;)

2012. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is vezényszóra pisil/kakil. 5 perc alatt megvagyunk és abban már az is benne van, hogy a kukáig is elbattyogtunk kidobni a kakit.
2012. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!