Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én egy "félelmetes" külsejű...

Én egy "félelmetes" külsejű kutyát keresek, aki magabiztosságot ad, viszont nem túl nehezen nevelhetőt? Pl semmiképp nem szeretnék pitbullt.

Figyelt kérdés

Amstaff,pitt meg ezek nem jönnek be,nem szeretnék olyan kutyát,aki a fejemre nő aztán megeszi azt.


De mégse szeretnék agár szerű kutyát,aki nem véd meg ha valaki megtámad.


Értem én,hogy nem ezért kell kutya,nem is ezért kell.Csak olyan kutyát akarok,akivel elmegyek két napra kirándulni érezzem azt,hogy megvédhet.



2012. márc. 24. 10:22
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

*kiegészítem: lakásba nagy kutyát (cane corsót én absz. nem javaslok, boxert szintúgy)

bullnak rövid a szőre annyira nem hullik, nem nyáladzik :) nem kell csonkítani. Igaz h manapság minden fiatal csávó ilyet akar, de ha jó helyről veszed kezes bárány! :)

2012. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ha megvan a fajta,az 10032425 kidobott kennelből,hogy választom ki azt amelyik jó?És mitől jó egy?
2012. márc. 24. 10:52
 13/23 anonim válasza:
ha megvan milyen kutyát szeretnél olvass utána ( általános adottságok, viselkedés általános betegségei stb) Aztán nézz szét milyen kennelek vannak, látogass el minél több kennelhez mond el mire szeretnéd a kutyát ők fognak tudni segíteni neked. én elmennék ebben az esetben kutyakiállításra is ott tudsz beszélni több kenneltulajjal is. (szerintem)
2012. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lakásba pásztorkutyát semmiképp se vegyél, a többi mehet mérttől függetlenül. Német dog, ír farkaskutya, leonbergi stb. Ne törődj azokkal, akik szerint nem lehet lakásban nagy kutyát tartani! Napi 1+2 óra (reggel+este) séta, kis tanítás, játék és jól fogja magát érezni. Viszont a szőráradatra készülj fel!
2012. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

[link]

Ide sok kutyatartó és tenyésztő ír, regisztrálj be, és kérdezz nyugodtan a kinézett fajták tartóitól! Örömmel válaszolnak neked.

2012. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
dogo canario nézd meg csak ajánlom
2012. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Szerelmes lettem a dogo canario-ba :)


Akkor hozzá is kérdés: 172 cm magas 53 kilós lány vagyok,nem húz el engem?Most mondhatom én hogy sportolok és tényleg elég erős vagyok és azt is értem,hogy nevelés kérdése,de ha bármi van amikor mégis "elszabadulna",nem tudom majd megfogni,ugye?

2012. márc. 24. 11:49
 18/23 Bozsikrisz ***** válasza:
Az emberek miért rettegnek mindig attól, hogy megtámadják őket? Nekem még soha egy ismerősömet sem támadták meg... Ok, nem azt mondom, hogy nincs rá esély, de a kutyádat mindenhová magaddal vinnéd, hogy ha esetleg megtámadnak, akkor megvédjen?
2012. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem tudod megtartani, ha menni akar. De nem akar menni. Ekkora kutyát neveléssel és szóval kell tudni kordában tartani nem izomból. Minimum háromszor akkora az izomerejük mint egy azonos súlyú embernek, szóval esélytelen.
2012. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nevelés kérdése én ajánlottam amúgy szerintem megoldod
2012. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!