Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én egy "félelmetes" külsejű...

Én egy "félelmetes" külsejű kutyát keresek, aki magabiztosságot ad, viszont nem túl nehezen nevelhetőt? Pl semmiképp nem szeretnék pitbullt.

Figyelt kérdés

Amstaff,pitt meg ezek nem jönnek be,nem szeretnék olyan kutyát,aki a fejemre nő aztán megeszi azt.


De mégse szeretnék agár szerű kutyát,aki nem véd meg ha valaki megtámad.


Értem én,hogy nem ezért kell kutya,nem is ezért kell.Csak olyan kutyát akarok,akivel elmegyek két napra kirándulni érezzem azt,hogy megvédhet.



2012. márc. 24. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Lakásba nagytestű kutyát nem lehet vinni, mert az már felér egy állatkínzással! A termetükből adódóan a leglustább nagytestűnek is kell mozgástér.
2012. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
dogo canario elég félelmetes nem sok ellenfele lenne se ember se kutya méga pit se:)
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

[link]


Ilyen kutyánk van, nem bánt senkit de idegent nem engedett még be az udvarra, éjjel nappal nyitva lehet a kapu, kapun kivül nem ugat senkit, de mihelyt belép egy lépést, már ugat, és zavar, de csak a szája nagy

2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!