Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Irhaberki...

Mi a véleményetek az Irhaberki mudi kennelről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2012. márc. 24. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És igazad van, biztos, hogy azonnal itnézkednének a szülők. A gond csak az, hogy már 11 éve élek a kutyámmal és még nem történt ilyen. :) Hát nem fura? Akkor csak tudhatunk valamit... :)
2012. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És még valami: én iskolába nem azért járok, hogy átmossák az agyam és megmondják hogy éljek és mit szeressek. Attól hogy jártam iskolába még egyéni ízlésem van.
2012. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia Kedves Kérdező!

Olvastam a válaszokat amiket kaptál eme kérdésedre. Sajnos nem látok reakciót tőled egyikre sem....bár, mint mindenhol, sajnos itt is megy a vita....ezért én már nem olvasok mudis fórumokat vagy hasonlókat. Nem kívánok megnyilvánulni ezeken a vitákon, sem. Viszont a kérdésedre szívesen válaszolok, és azért is érzem úgy, hogy megtehetem, mert nekem Irhaberki kutyám van, jól ismerem Bogit és a kutyáit is, a sajátomról nem is beszélve! Ha a Gondűző kennelről kérdeznél nem válaszolnék, hiszen nem ismerem őket, csak a "pletykákat" tudnám ide leírni,azt meg ugye nem tisztességes. Szóval az Irhaberki kennelt meleg szívvel tudom ajánlani neked, mindd a kutyák külleme és habitusa miatt, mind pedig a tulajdonos megbízhatósága, tudása, munkája és kedvesége miatt!!!!!!!!!!!! A kutya amit tőle vettem, egyszerűen tökéletes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Abszolut érdeklődő, aktív, értelmes, alkalmazkodó, széééép és kedves. Kissé tartózkodó az első 5 percbenn utána nyitott az új ismerősre. Nekem semmilyen problémám nincs a kutyámmal!!!!!!!!!!!!!!!! És nem vagyok elfogult!!!!! Csak ajánlani tudom őket, de tényleg először azt kellene eldöntened milyen kutyát szeretnél, és e szerint választani kennelt. Illetve természetesen azt a néhány kennelt meglátogatni amiket kiszürtél az igényedi szerint. NO meg persze, ha bírod álni a sok ármánykodást és szóbeszédet stb-t, mert Irhaberki kutyád van!!!! Ami persze akkor is megtörténik, ha máshonnan van , csak enyhébb megnyilvánulással. SAjnos itt sok tábor van és mindenki fúj jobbra balra...vagy hangosan vagy suttogva, de fúj, ebben biztos lehetsz!!!!

2012. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!