Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire értetek ezzel egyet?

Ti mennyire értetek ezzel egyet?

Figyelt kérdés

Láttam a neten egy képet: Amikor hazajösz: Kutyák: végre hazjöttél édes gazdim nagyon hiányoztál! Macskák: jó hogy hazajöttél végre adsz kaját!

Szerintetek ez így van?


2012. márc. 27. 11:10
1 2
 1/17 Boros Benjamin ***** válasza:
63%
Szerintem igen, a kutya nagyon ragaszkodó állat, míg a macska alapvetően egy önálló jellem.
2012. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

A kutyánál biztos, hiszen látszik rajta, hogy mennyire örül.

Macskáknál szerintem csak kiélezte valaki ezt a helyzetet. Érzelmet minden esetre macskánál még nem láttam, ha hazaérkezett a gazdi, ugyanúgy feküdt tovább...

2012. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Kutya: Ez a valaki etet,itat engem. Gondoskodik rólam, szeret...biztos Ő az Isten!


Macska: Ez a valaki etet, itat engem. Gondoskodik rólam,szeret...biztos Én vagyok az Isten.


A macska érdek állat.

2012. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Kutyaügyben tudok nyilatkozni: bár igyekszem tartani Fennel-hez a nevelést, de mikor hazajövök ki a manó örül ennyire nekem mint a kutyám???
2012. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A macskánál én is megfigyeltem, hogy ha hazaérünk (vagy a szüleim jönnek látogatóba), azonnal nyávog egy kis kaja reményében. Éppen ezért jön oda üdvözölni, még akkor is, ha a kutyasétáltatásból érünk haza, hogy hátha kap valamit enni.
2012. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát, engem az én macskám nagyon tud üdvözölni, ha hazaérek. Azonnal bújik, nyalogat, dorombol. AMikor hallja, hogy nyílik a kapu, vagy már csörgünk a kulccsal, ő beül az ajtó elé, még ha a ház másik felében is aludt eddig, felkel. Ezt onnan tudom, hogy mikor egyikünk itthon van, másik meg érkezik, látjuk, hogy ezt csinálja, tehát nem tippelünk.

Az, hogy éppenséggel kajáért, vagy simiért csinálja, kit érdekel? Örülök, hogy örül nekem és ez a lényeg.


Ez a végre adsz nekem kaját dolog nálunk már csak azért sem működik, mert száraztáp mindig van előtte, szóval akkor eszik, amikor akar.

2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk macskánk és kutyánk is van. A kutyát én nevelem a macskát tesóm "neveli".

Amikor én hazamegyek a macska nem jön ki elém, viszont ha tesóm ér haza, akkor ő elé mindketten kimennek. Szóval az hülyeség, hogy a macskáknak nincsenek érzelmeik a gazdáik felé, de közel sem hasonló azt amit egy kutya ad. A macskán is látszik, hogy szeret minket, de sokkal másabb mint a kutya szeretete. De az őseik is tök mások, a macska kevésbé függ az embertől, alapvetően magányos vadász, és nem falkaállat.

2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
A szomszéd néni macskája rendszeresen levadászik egy-egy egeret vagy madarat, és leteszi a bejárati ajtó elé a gazdinak. Ő így mutatja ki, más kérdés, hogy a gazdi mennyire örül ennek.
2012. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajós mesélt el egyszer egy nagyon aranyos történetet:hogy mindennap,ahogy hazaér,a macskája elérohan és üdvözli,ő pedig felveszi a cicust,és járkál vele a lakásban,de bármerre fordulnak,a cica feje folyamatosan a konyha irányába néz...:DDD az enyém is ilyen,bárhogy forgatom,csak a kajára hajlandó koncentrálni:D
2012. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként nem lehet és nem is kell ilyen módon különbséget tenni kutya és macska között,mindkettő képes szeretni,csak máshogy mutatják ki.És a macska nem érdek állat,ez sztem hülyeség,egyszerűen csak más az egyéniségük,mint a kutyáknak..de volt nekünk olyan macskánk,aki annyira ragaszkodott hozzánk,mint egy kutya és olyan kutyám is,aki le se sz.rt...
2012. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!