Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire értetek ezzel egyet?

Ti mennyire értetek ezzel egyet?

Figyelt kérdés

Láttam a neten egy képet: Amikor hazajösz: Kutyák: végre hazjöttél édes gazdim nagyon hiányoztál! Macskák: jó hogy hazajöttél végre adsz kaját!

Szerintetek ez így van?


2012. márc. 27. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Én teljesen egyetértek ezzel. Én kutyás vagyok. De anya tart macskát látom a különbséget. Ha haza érek a kutyáim úgy örül hogy alig tudok bemenni. Ha anya ér haza a macska csak a konyha fele veszi az irányt és addig nyávog még nem kap enni.
2012. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*örülnek. Bocsi :)
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is kutyás vagyok. Teljesen mindegy neki milyen időpontban megyek haza autómatikusan örül, majd' kiugrik a bőréből! Vakkant akkor is, ha a párom meglátja, neki is nagyon örül. Cicám annó volt, ő kinti kedvenc volt, de őt totál hidegen hagyta bármiféle érzelem nyilvánítás. Őt csak akkor lehetett megsimogatni, ha ő akarta, és csakis addig amíg neki tetszett. Sosem ragaszkodott annyira. Viszont bárhol is volt napközben a déli kajáért mindig megjelent az ajtó előtt, és nyávogással követelte a jussát...

Kutyáim előtt folyamatosan ott van a kaja, akkor eszik amikor ő akar és annyit amennyi jólesik. Viszont ő (yorki) csak akkor hajlandó enni, ha van társasága. Ha mi is vacsizunk eszik ő is. Ha nincs mellette a gazdi inkább nem eszik. És az biztos, hogy egy szem tápot sem rágcsál el, mert párszor már megszámoltam neki a táp bd számát amit kitettem elé, hogy míg nem vagyok otthon is legyen mit falatoznia ha éhes. Érintetlenül ugyan ott megvár a kaja, míg haza nem érkezünk, és azután áll neki csak enni.

Sosem volt megtagadva előle a kaja, erre sosem tanítottuk. A rotink stafink előtt is mindig volt kaja, ők ettek is napközben mikor megéheztek. Csak a yorkink ilyen egyedi eset, mivel társasági kutya, neki a társaságunk számít.

2012. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó összehasonlítani őket, máshogy fejezik ki a ragaszkodásukat. De alapvetően igaz, amit írtál. :)
2012. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem így van.

van egy kutyám és egy macskám ha haza jövök a kutya örömében be pisil míg a macskám fel néz és alszik tovább.. :/ :D

2012. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Undorító állat a macska, ahogy levadássza az ártatlan madarakat (amik ráadásul vagy milliószor hasznosabbak, mint ők). Macskát egyébként még nem láttam örülni a gazdájának, csak sunyítani,és hízelegni a kajáért. Persze nem hibáztatom őket, mert ők ilyenek, de attól még rettentő károsak az előbbi szempontból. Az én személyes véleményem, hogy jobb lett volna a természetben hagyni őket, ott jobb helyük lenne,és nem szaporodnának ennyire el. Ilyen nagy számban már ténylegesen félhetnénk az ökológiai hatásuktól, amit mi sem mutat jobban, hogy Ausztráliában az erdőtüzek után irtották őket a veszélyeztetett fajok védelmének érdekében. A kutyák is tudnak vadak lenni alkalmadtán, és vadászni, de rájuk sokkal inkább jellemző a kíváncsiság, és a barátságos hozzáállás (és itt most minden lényre gondolok, nem csupán az emberre)
2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt kutyám, aki érdekkutya volt, ha nem volt nálam kaja, leszart. És volt nagyon kedves macskám is.
2022. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!