Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecsketejről vélemények?...

Kecsketejről vélemények? Szerintetek jó ötlet? Illetve, hogyan lehetne adni a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanyán élek hatalmas területtel. Van 8 gyönyörűséges kutyám illetve sok mentett kutyus megszokta magát itt húzni. És azon gondolkoztam, hogy vennék kecskéket. A tejüket megkapnák a kutyusok illetve a születendő kecskék húsát! Szerintetek jó ötlet? Lehet nekik kecske húst adni?
2012. ápr. 1. 18:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%

hát én évek óta (pontosan 4 éve) etetek nyers hússal kutyákat, kölyköket, felnőtteket...semmi bajuk nem lesz tőle. csirkét, marhát, nyulat simán adom nyersen. (kecskét átforralom, disznót főzöm)

Felneveltem már azóta 5 alom kiskutyát és soha ilyen jól nem néztek még ki, a Dp- szinte ismeretlen fogalom lett nálunk pedig előtte a hipper szuper tápoknál is előfordult, hogy a kutya Dp-s lett...sokkal egyenletesebb lett a kutyák fejlődése és erősebb az immunrendszerük...

kölyöknek néha keverek hozzá felnőtteknek való tápot vagy vitamin kiegészítést de ők is nyers húst esznek.

Szebb a szőrük, a kondijuk nagyon jó az ízületek rendben vannak... a tápoknál küzdöttünk az allergiával, ízületekkel de ez konkrétan elmúlt pedig előtte is prémium ill szuper prémiummal etettem

2012. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
A BARF-osokhoz lenne egy kérdésem. Olyat hallottam, hogy a kutyusnak tipikusan dög szaga van a nyershústól. Ez igaz? Vagy csak egy pletyka?
2012. ápr. 1. 19:31
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad

Erre szokták azt mondani,hogy látatlanban azt mondhatsz ami csak akarsz..Semmivel nem tudod bizonyítani,hogy valóban felnőttek e azok a kutyák vagy inkább meghaltak a hülyeséged miatt.A kérdezőhöz pedig annyit(bár én nem vagyok barf-os)de a doki szerint ,IGEN, kicsit büdibb a szája , az izzadsága annak a kutyának aki nyers húst eszik,mint annak a kutyának aki főtt-sült hőst eszik

2012. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad

Neked yorkid van?Mert nem hiszem,s tényleg járj utána hogy egy yorki mit ehet.A yorki is kutya...Valóban,az.Te is ember vagy(elméletileg)mégsem szereted ugyanazokat a kajákat mint bárki,s lehet hogy allergiás is lehetsz vmire.(mint pl. a yorkik többsége)

2012. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%

persze azért járok Gyk ra, hogy itt meséljek kitalált sztorikat a kutyám etetéséről és valójában azon munkálkodom, hogy hülyeséget írjak ami miatt kutyák pusztulhatnak el... tudod a válaszaim értéke nem véletlen 88% szemben a te 53%-oddal.... 12 éve tenyésztek aktívan van némi tapasztalatom a kutyákkal... felőlem mindenki azt etet a kutyájával amit csak akar, nem vitatkozom veled mert csak olyannal szoktam akinek adok a véleményére...


kérdezőnek (itt van még két hasznos link):

[link] (itt a 2. részben írnak a nyers etetésről)


itt van jó recept: [link]

2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nincs yorkim. És nem is lesz. De ismerek néhányat. Csak úgy zabálják a nyers csirkefejet. De tény, hogy nem plüsskutyaként, hanem normális kutyaként vannak tartva.
2012. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
A válaszok értéke nem azt mutatja mennyire mondasz jó,helyes tanácsot,hanem hogy mennyire vagy részrehajló.Engem olyanért is lepontoztak,mert pl. azt írtam,ha lefekszel vkivel akkor terhes leszel..Szval,erről meg ennyit!És nem azt mondtam hogy azért jársz gyakorira mert az általad említett dolgokat szeretnéd elérni.Mindössze állítás de bizonyítás a részedről nincs mert itt mindenki anonim.Én is írkálhatnék minden félét.Mittomén,mondjuk őő,állatorvos vagyok és kutató és igenis igaz amit írok...
2012. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
25%
Ez vicc, a yorkik 80%-a allergiás a csirkére...
2012. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%

'Ez vicc, a yorkik 80%-a allergiás a csirkére...'


Már megint bebizonyítottad, hogy lövésed sincs a témáról.

A kutyák általában nem a csirkére allergiásak, hanem az antibiotikumokra, amelyekkel a csirkéket kezelik.

Allergiás a kutyád? Szerezz igazi 'tanyasi csirkét'. Garantálom, hogy nem lesz tőle baja.

Legközelebb tájékozódj, mielőtt ilyeneket leírsz (nem is először)!

2012. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Igazi tanyasi csirkét eszik,ő személy szerint nem allergiás rá.De egy másik kutyus(barátnőmé),ő allergiás.Tanyasi csirke..Mi csak azt eszünk,a bolti sztem még az emberre is káros,nemhogy a kutyusra.
2012. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!