Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecsketejről vélemények?...

Kecsketejről vélemények? Szerintetek jó ötlet? Illetve, hogyan lehetne adni a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanyán élek hatalmas területtel. Van 8 gyönyörűséges kutyám illetve sok mentett kutyus megszokta magát itt húzni. És azon gondolkoztam, hogy vennék kecskéket. A tejüket megkapnák a kutyusok illetve a születendő kecskék húsát! Szerintetek jó ötlet? Lehet nekik kecske húst adni?
2012. ápr. 1. 18:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%

Aha...

1 kutyát ismersz, aki allergiás rá (gondolom bizonyítva nem lett)... és ebből hogyan lett 80%?

Na jó, ne haragudj, nekem ez kicsit sok. Tudod:

'Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.'

Nem óhajtok lesüllyedni...

2012. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
utolsó mondatot azért írtam,mielőtt még ezzel is előrukkolnál
2012. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom hány éves vagy, de nagyon nagy butaságokat írsz. Folyamatosan.
2012. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Annyiban szólnék bele a vitátokba, hogy egy kutya igenis lehet allergiás a szárnyashúsra, bármilyenre. Az én kutyám is az, vérvétellel lehet igazolni, ami ugyan nem két forint, de megérte, mert tudom, hogy mit ehet és mit nem. Én főzök rájuk, és tápot is kapnak, a nyers húst egyáltalán nem eszik meg, azt nem tudom, miért, de így van. Viszont én mindenféle húst megsütök vagy megfőzök nekik, még a csontot sem adom oda nyersen... Így a 100% (szerintem)
2012. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
68%
a csont ha megfőzöd megkeményedik és sokkal nagyobb károkat okozhat mint nyersen...
2012. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Már 3 ember is az ellenkezőjét írja,annak amit te állítasz s még te kérdezed hogy hány éves vagyok?Én nem vagyok egy okoskodó tinédzser,ha ezt gondoltad..
2012. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kecsketej tényleg egészséges a kutyáknak, de én azt ajánlom, hogy csinálj belőle sajtot, túrót és csak a savót öntsd ki nekik! Illetve tegyél félre magadnak is belőle kelt tésztába. A savóban rengeteg vitamin van, hasznos a bélflórának, és tejérzékenyek is fogyaszthatják, mert nincs benne kazein.

[link]

2012. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!