Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma a kutyám játszott egy másikkal, akivel már nagyon régóta ismerik egymást, én is ismerem a gazdáját. Egy yorkijuk van, de rettenetesen rossz, viszont nem csodálkozom rajta, mert nem nevelik, csak ordibálnak vele, meg agyba-főbe verik. DE nem az én kutyám, szóval nem szóltam bele, csak próbálom finoman mondogatni nekik, hogy én miket olvasok a falkavezérségről. Az én havanese kutyámmal nagyon jókat szokott játszani és le is fárasztják egymást. Ma a játék után békésen feküdt a földön és füvet rágcsált. A másik gazda hirtelen odarohant szétfeszítette a kutyám száját és kivette belőle a füvet, közben pedig kiabált, hogy "Jajjj te mit eszel???"

Hát teljesen ledöbbentem!:O Nem tudtam hirtelen hogy mondjam neki, hogy azért ezt mégsem kellene, mert egyrészt nem rossz szándékból tette, másrészt nem akartam összeveszni vele, mivel a kutyák annyira szeretik egymást.

De utólag elgondolkodtam, hogy ha ő akarja majd rendszabályozni az én kutyámat, akkor nem biztos, hogy megéri jópofizni.

Szerintetek megéri összeveszni vele? Vagy ti mit tettetek volna a helyemben? Én csak annyit bírtam kinyögni, hogy mi nem szoktunk mindent kiszedni a szájából!:S

Kicsit rosszul érzem magam, hogy nem léptem fel határozottabban, de még mindig nem tudom mit kellett volna tennem!:(


2012. ápr. 2. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Basszus, igen, eszik a füvet és sokszor ki is hányják. Ha még ezt se tudja... Nem lennék a kutyája helyében. Nem véletlenül eszik azt a nyavajás füvet! Én biztosan rászóltam volna határozottan és erélyesen, hogy "Megállj! Hagyd békén a kutyámat!"
2012. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!