Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3 órája sír a kutya, remeg,...

2-3 órája sír a kutya, remeg, és össze is pisilte magát. Nincs pénzem orvosra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudok kihez fordulni. Enni eszik rendesen, ivott is, csóválja a farkát, ha odamegyek hozzá, de egyébként csak fekszik, és sír, amíg oda nem megyek hozzá. Mi lehet a baja? Nincs feldagadva semmije, szerintem belül van valami ,,elromolva". Olyan segélykérően néz, és én nem tudok neki segíteni....
2012. ápr. 7. 14:23
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszi, megpróbálom még ma eljuttatni egy orvoshoz.
2012. ápr. 7. 14:41
 12/44 anonim ***** válasza:
Elküldeni nem fog. Maj írd meg, higy mi volt.
2012. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Jó, egyelőre még fuvart próbálok szerezni, csak érdekesmód ha baj van, senki nem reagál a visszahívást kérő sms-ekre..
2012. ápr. 7. 14:55
 14/44 anonim ***** válasza:
A doki biztos, hogy nem fog elküldeni, megmondod jövőhéten tudnál fizetni. Manapság ez kicsit sem meglepő. Viszont mindenképp vidd el ma, nehogy nagyobb baj legyen.
2012. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
mindenképp próbáld meg az orvosnál ez nem játék. Be van oltva a kutyus? Mert barátnőm járt így hogy kihozott menhelyről egy kölyköt és azt mondták be van oltva,féreghatjva ki is fizetett 10 ezer körül nekik és pár nap múlva a kiskutya elpusztult, ő is ilyen volt hogy csak sírt egyfolytában kérlelően de doki már nem tudott vele sajnos mit kezdeni nem tudom mi volt pontosan a baja de kiderült egy oltása se volt meg. Ha nálatok megvan akkor is vidd el mert egy kutya ok nélkül nem jajveszékel. Orvos nem fog elküldeni ne aggódj!
2012. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Na, a szomszédtól felhívtuk az orvost, leszerveztünk egy fuvart is, kaptunk időpontot 5-re. Mondtuk, hogy csak jövőhéten lesz pénzünk, azt mondta, vigyük el, megnézi. Remélem, nincs nagy baj, meg sajnos az se mindegy, hogy mennyibe fog kerülni, mert tényleg annyi számlatartozásunk van... Na mindegy, remélem, tud rajta segíteni, majd írok, mi volt. Most már eléggé szenved, nyögve sír, de már alig hagyja magát simogatni, a kezem után kap...
2012. ápr. 7. 15:41
 17/44 A kérdező kommentje:
Nincs oltása. :/ De már vagy 5-6 éves, eddig makulátlan volt az egészsége, lehet, hogy a szülés tett be neki. Biztos le fog cs*szni a doki. Nem akarom, hogy baja legyen, anyukám nagyon elkeseredne, ha megtudná... Ő kint van pár hete külföldön, tudjátok, pont a pénz miatt.
2012. ápr. 7. 15:43
 18/44 A kérdező kommentje:
Egyébként kábé 3 hónapja szült.
2012. ápr. 7. 15:43
 19/44 anonim ***** válasza:

De most komolyan a kutya 5 éves és egy árva oltása nincs meg? Ez tudod hogy bűncselekmény ugye? Én megértem hogy rossz anyagi helyzet stb de akkor nem kéne azt a kutyát olyan helyre elajándékozni ahol el tudják tartani is? Ennek a kutyának a 2 kezemen nem tudom megszámolni akkor hány oltása hiányzik féreghajtásról nem is beszélek plusz ivartalanítás. Ezeket muszáj lenne neki biztosítanod és mivel nem tudod a kutyának az lenne a legjobb ha új gazdihoz kerülne. Mert mindenki kerülhet ilyen helyzetbe hogy no money de akkor sajnos bele kell gondolnod hogy blökinek mi lesz a legjobb. Mi van a kölykökkel amúgy rendben ment a szülés? Őket hogy tudtátok ellátni?

Belegondoltál te amúgy a következményekbe?:S

2012. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Rendben volt a szülés, szép dagadt kölykei voltak, elajándékoztuk őket, mondtuk, hogy nincs oltásuk, szóval azt intézzék majd ők.

Következmények? Hát... Nem tudom, nem gondoltam bele. Tudom, hogy sok oltás kell egy állatnak, de hát... Volt két macskánk, őket rendesen elvittük, mégis mind a kettő meghalt 2-3 éven belül, szóval azután mondtuk, hogy ennyit az oltásokról. Szóval ez bűncselekmény, hogy nincs beoltva? :S

2012. ápr. 7. 16:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!