Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3 órája sír a kutya, remeg,...

2-3 órája sír a kutya, remeg, és össze is pisilte magát. Nincs pénzem orvosra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudok kihez fordulni. Enni eszik rendesen, ivott is, csóválja a farkát, ha odamegyek hozzá, de egyébként csak fekszik, és sír, amíg oda nem megyek hozzá. Mi lehet a baja? Nincs feldagadva semmije, szerintem belül van valami ,,elromolva". Olyan segélykérően néz, és én nem tudok neki segíteni....
2012. ápr. 7. 14:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
örülök, hogy tisztázódott. És akkor alakítsd át a gondolkodásod, XXI.sz. felelős állattartás.
2012. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Szívesen átalakítanám, ha engednék a körülmények. Nem vagyok én hülye, imádom az állatokat, szeretem, hogy él velünk 1-2. Eleinte oltattuk őket, csak aztán jöttek a pénzgondok, és elfelejtődött az ilyesmi. Tudod, előbb a gázszámla, meg a villany, legyen mit enni (az állatoknak is). Ha sürgős dolog van, akkor persze állatorvos, de az oltás ilyen anyagi helyzetben olyan abszurd kiadásnak tűnik... És ha fejre állok, egyelőre akkor sem megoldható sajnos, de majd ha sínbe jövünk.
2012. ápr. 7. 17:48
 33/44 anonim ***** válasza:

Remélem, rendbe jön a kutyád.

Az oltáshoz meg annyit...évente kb 4000 Ft-ot össze lehetne rakosgatni. Akkor a kötelező veszettségit letudjátok.

2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Na, akkor minden rendben lesz szerencsére :)
2012. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Aha, 4000 végül is kibírható. Majd jön a fénykor nekünk is. :)

Igen, remélem, jól lesz. Sajna a szobatisztaságnak is annyi most egy időre, mert nem engedi, hogy megemeljem, szóval kivinni se tudom, de nem is baj, a fő, hogy most nyugiban alszik.

2012. ápr. 7. 22:29
 36/44 anonim ***** válasza:
ajándékozd el. ne kínozd.
2012. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

ma 22:58

Miért kínozná?

Kérdezett, tanult a válaszokból.

Elvitte orvoshoz.

Szerinted beteg kutyát ki fogadna el még ajándékba is?

2012. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

ma 22:29

Dokival beszéld meg az oltást is. Ha javult az állapota, majd beoltja. Aztán kezdj el rakosgatni az ivartalanításra.

Gondolom, majd a doki felvilágosít, miként ügyelj a kutyádra, mert ez a "tacskó bénulás" nem gyógyul már meg. Karban kell tartani.

2012. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Igen, említett a doki valami tablettát, amit majd adni ekll neki - gondolom, rendszeresen, hogy ne romoljon az állapota. Májustól majd elvileg már tudunk félretenni, meg megpróbálok én is kijutni külföldre még sulikezdés előtt, hátha összejön valami, és akkor jöhetnek az oltások, mert a macskák tényleg összevissza mászkálnak, és hát nehogy betegek legyenek.
2012. ápr. 8. 00:00
 40/44 anonim ***** válasza:
Viheted sétálni, sőt kell is. A pórázt húzd át a hasa alatt, egész a hátsó lábainál, és vidd utána a fenekét, élvezni fogja, hogy kicsit mozoghat, meg jót is tesz a tacskóbénulásnak. Tapasztalat.
2012. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!