Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3 órája sír a kutya, remeg,...

2-3 órája sír a kutya, remeg, és össze is pisilte magát. Nincs pénzem orvosra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudok kihez fordulni. Enni eszik rendesen, ivott is, csóválja a farkát, ha odamegyek hozzá, de egyébként csak fekszik, és sír, amíg oda nem megyek hozzá. Mi lehet a baja? Nincs feldagadva semmije, szerintem belül van valami ,,elromolva". Olyan segélykérően néz, és én nem tudok neki segíteni....
2012. ápr. 7. 14:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
és ha kimész külföldre kutyussal mi lesz ki fog vigyázni rá?:S
2012. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

00:04-es hozzászóló: köszi a tippet, habár egyelőre nem nagyon szeretem mozgásra ösztönözni. Felhoztuk őt az emeletre, hogy ne üljön lent egyedül, meg itt legalább látjuk, ha gondja van. Alszik nyugodtan egész végig, addig, amíg rá nem jön a pisilhetnék, mert akkor aztán teljesen bepánikol, nem akar bepisilni. Viszont nagyon nem szeretem őt megemelni, hogy betegyem a dobozba és levigyem, aztán kivegyem a dobozból (és ezt még visszafelé is), mert felnyüszít, ahányszor megemelem, és a kezem után kap. Mindegy, mert ma addig szenvedett a bepisilni nem akarás miatt (egy helyben fekve, tehát nem nagyon tud járni, csak vonszolja magát), míg rá nem vettem magam a dobozos procedúrára, kint meg aztán kirobbant belőle a dolog. Kis buta... Pedig direkt bekészítettük a felmosóvödröt meg mindent, szóval nyugodtan bepisilhetne. Na de hát ő egy Lady...:)

Szóval van tapasztalatod e téren? Mennyi idő a ,,felgyógyulás", tehát hogy megint járkálhasson nyugodtan (lépcsőzés nélkül persze)? Ma úgyis megkérdem a dokit, de hátha előbb válaszolsz. És még mit érdemes erről tudnom? Sajnos azt elfelejtettem megkérdezni tegnap, hogy hogy szabad megfogni, és nem árt-e neki az emelgetés.


Utolsó hozzászóló: Nem egyedül élek, hanem a nővéremmel és a nagymamámmal perpillanat. Még csak 20 éves vagyok, szóval nem egyedül vagyok, van kire hagyni a kutyát, és a külföld is csak 2-3 hónap lenne, mert ugye szeptemberben suli. Ő egy családi kutyus, nagyon szeretve van, tehát nem csak tőlem függ a boldogsága, így ha elmegyek, akkor is marad neki itthon szerető kéz. :)

2012. ápr. 8. 10:13
 43/44 A kérdező kommentje:
Áá, utolsó előttit véletlen ,,félig hasznosnak" ítéltem, bocsi. Zöld kezet akartam nyomni!
2012. ápr. 8. 10:22
 44/44 A kérdező kommentje:
Meg ha valami tanácsot tudnátok adni, hogy kivitelezzem vele a pisilést, az jó lenne, mert tényleg fáj neki, hogy ki-be rakosgatom a dobozba. Arra gondoltam, hogy azt a párnát, amin fekszik, leterítem egy nagy pokróccal, és amikor elkezd sírni, hogy pisilnie kell, összecsomagolom, és kiviszem. De ilyenkor meg ,,összehajlik" egy kicsit a kutya, szóval az se lenne túl jó, igaz?
2012. ápr. 8. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!