Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meggyőznétek? Többi lent!

Meggyőznétek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hol szeretnék egy kiskutyát,hol nem!

Időm lenne rá,csak félek hogy türelmem nem!

Van egy felnőtt kutyám egy ideje, de vele semmi gond nincs!

Kennelre nincs pénzem,viszont szaporítós beteg kutyus sem kell!

A menhelyek meg gusztustalanok,az ittenin brutális korcsok vannak,(nem baj ha keverék de ezek már 5szörös mixek,nem keverékek),a fajta mentőknél meg a legtöbb lelki nyomorult és olyanhoz meg tudom hogy nincs türelmem!

Egy kölyköt szeretnék mindenképp!Talán olyan 15 kilósig!Igazából nincs fajtaválasztás csak hogy kicsit nyugodtabb vérmérsékletű legyen!


2012. ápr. 11. 10:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha nem gond, akkor én nem szeretnélek meggyőzni, és a jelenlegi kutyádat is oltárira sajnálom, hogy ilyen mentalitású gazdája van. Hogy nevezheted azokat a szegény kutyákat "brutális korcsnak"????????? Még leírni is szőrnyű....... Meg lelki nyomorult....

Neked egyáltalán nem való állat, nincs meg benned az az elhivatottság, ami egy kutyatartáshoz szükséges.


Szóval kérlek, a kutyák érdekében, ne akarj többet kutyát.

2012. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előzőekkel. Plusz még ennyi: ha nincs türelmed, akkor miért kölyökkutyát akarsz? Náluk jobban senkinek sincs szüksége rengeteg türelemre, a nyugodtabb kutya az a két éves vagy idősebb...
2012. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 MarySue ***** válasza:
35%
Tényleg nem kell neked még egy kutya szerintem, ha meg úgy hozza az élet, találsz egyet, és akkor már nem lesznek benned kételyek. De nem értem, miért csinál úgy minden kedves kommentelő, mintha te lennél a kutyakínzás világbajnoka. Én nem olvastam semmi olyat, hogy rosszul bánnál a már meglévővel, nem értem miért írja mindenki, hogy sajnálják a felnőtt kutyát és szabadulj meg attól is. Én tökéletesen megértelek, kedves kérdező. Szerintem se mindegy, hogy milyen kutyát veszel magadhoz. Ráadásul, a Jóisten meg a demokrácia megadta nekünk azt a törvény adta jogot, hogy VÁLASZTHATUNK. De hát úgy látom, az én készülékemben van a hiba: nem vagyok akkora "kutyab*zi", hogy mindenféle idegbeteg állatot vegyek magam mellé, ezért én kérek elnézést.
2012. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó abban igazad van, hogy választhat, hogy milyen kutyát szeretne és nem mindegy neki, de lehetett volna szebben is fogalmazni pl nem mindegy, hogy azt írom, hogy ha idegbeteg nyomorult vagy, akkor minek akarsz még egy kutyát vagy azt, hogy ha nincs hozzá türelmed, akkor szerintem nem kell neked most másik kutya.
2012. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Úgy látom te tényleg nem türelmetlen vagy, hanem idegbeteg.
2012. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megegyeztünk:)
2012. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
Ezek után el tudom képzelni, hogy reagálnál arra, ha a kölyökkutya bepisil. Ja, nem 1-szer, hanem 5789-szer.
2012. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

A menhelyes kutyáktól kiver a víz??? Képzeld, nekem meg a szívem szakad meg értük, és legszívesebben mindet kihoznám, ha tehetném.

Nem az ő hibájuk, hogy nem a legszebbek, nem fajtatiszták. Lehetőséged lenne megmenteni, és egy tönkrement életet megszépíteni... Választ kértél, leírtuk. Nem, ne akarj még egy kutyát.

2012. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
De most azt vártad, hogy mindenki azt írja, hogy de igenis vegyél kutyát, meg stb. Kitetted a kérdést, hogy meggyőznétek? De utána alatta Te is írtad, hogy hol akarod hol nem, magyarul én úgy értelmezem a kérdésed, hogy győzzetek meg, hogy legyen e kutyám vagy nem. Sokak szerint ne. Próbálnak meggyőzni, hogy inkább ne! Főleg ha nincs türelmded se, nagyon sok kell egy kölyök kutyához. Ja meg se kennel, se szaporító, se menhely... így nehéz. :)
2012. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó válaszadó mindent elmondott, zárasd be magad! Klinikai eset lehetsz ha egy kutyát egy pókfóbiához hasonlítasz atyaég..
2012. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!