Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meggyőznétek? Többi lent!

Meggyőznétek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hol szeretnék egy kiskutyát,hol nem!

Időm lenne rá,csak félek hogy türelmem nem!

Van egy felnőtt kutyám egy ideje, de vele semmi gond nincs!

Kennelre nincs pénzem,viszont szaporítós beteg kutyus sem kell!

A menhelyek meg gusztustalanok,az ittenin brutális korcsok vannak,(nem baj ha keverék de ezek már 5szörös mixek,nem keverékek),a fajta mentőknél meg a legtöbb lelki nyomorult és olyanhoz meg tudom hogy nincs türelmem!

Egy kölyköt szeretnék mindenképp!Talán olyan 15 kilósig!Igazából nincs fajtaválasztás csak hogy kicsit nyugodtabb vérmérsékletű legyen!


2012. ápr. 11. 10:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem értelek.

Tenyésztőtől nem, szaporítótól nem, menhelyről nem, fajtamentőktől nem. Akkor miről beszélünk? Honnan szeretnél kölyköt egyáltalán, ha egyik sem megfelelő?

2012. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát a kedves kérdező intelligenciája megmutatkozott a válaszán. (bár már a kérdésén is)


Itt nincs senkinek problémája az értelmezéssel. Egyébiránt a pókfóbia hülye példa. Vagy ha szerinted korrekt példa, akkor szintén az a kérdés, hogy igazából minek akarsz kutyát? Mert én lehet utálom a pókokat, de én nem is viszek haza EGYET SEM, nem csak azokat amelyikeknek mérgező a csípése, sem azokat amelyek nem tudnak bántani.


Az igaz, hogy nem kötelező örökbefogadni, de azért olyan jelzőkkel sem kéne illetni szerencsétleneket ahogy azt a kérdező tette.


Szóval kérdező vegyél vissza magadból, mert kritikán aluli, ahogy itt neki rontottál a jónépnek JOGTALANUL.

És igen, hiba volt kirakni a kérdésed, mert csak szépen felk*rtad a sok kutyabu*i agyát.

2012. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
Te sem tudod mit akarsz! Akkor mi honnan tudjuk?!
2012. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Eltűntek a kérdező válaszai, na mindegy én vagyok a paraszt(rám írta személy szerint). Amikor elkezdett parasztozni meg kutyab*zizni, én azt sem értem min kapta fel a vizet. Semmi sértő választ nem kapott. Ráadásul ő írt itt alpári stílusban. Ezt az embert idegosztályra tenné egy kiskutya. Ha sehonnan sem jó a kutya, akkor honnan van a mostani kutyája?
2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%
Ne vegyél kutyát.
2012. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem győzlek meg. NE TARTS KUTYÁT!
2012. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!