Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin nem vált be...

Royal Canin nem vált be kutyusomnál. Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztam el a nyáron tibeti terrier és sitzu keverék kutyusom most 10 hónapos eddig Butchers-el etettem de most gondoltam áttérek Royal Canin Mini Juniorra (kb 1 hete) Azóta sárga,híg a széklete,folyamatosan szellent és a mozgás se úgy megy neki ,mint régen.Csak a tápra tudok gyanakodni más nem változott.Pedig méricskélem neki rendesen az adagját.Milyen hasonló prémium táp létezik ,ami ugyanez az árkategória vagy maximum kicsit magasabb?
2012. ápr. 12. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Most mi lett hirtelen ez a gabonamentes hülyeség mindenkinél???? Mi jó darabig etettünk Orijennel, mert hú, az a legjobb táp a piacon, meg mert 0% gabonát tartalmaz.

A kutyám fél évig vakarózott, és nem jöttünk rá, miért. Az állatorvos több dolgot is kipróbált, de semmi változás. Egészen addig, míg tápot nem váltottunk. Már több mint fél éve mással etetjük, azóta semmi viszketés. Arról ne beszélve, hogy iszonyú büdöseket eregetett, és nagyon sokszor ment a hasa. Arról nem beszélve, hogy iszonyatosan elszállt az ára, amikor mi kezdtünk etetni vele, szinte még senki nem is ismerte. Gabonamentes... meg frissen horgászott hal... igen.... egy kicsit gondolkodnia kellene az embereknek, hogyha ez igaz lenne, mégis mennyi lenne a reális ára, pláne mire Kanadából ideér....

2012. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy a te kutyàdnak nem vàlt be, attòl még jó táp. Mi is pròbàltunk sok fajta tápot, mire megtaláltuk azt, ami megfelelő. Ès nem gagyikat, prémium, szuperprémium minőséget.

Az pedig tény, hogy pl. a kukoricára semmi szüksége a kutyàknak, de a legtöbb tàp tele van nyomva vele.

2012. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem csak nekem nem vált be... mozgok kutyás körökben, és osztják a tapasztalataimat... az azért kicsit megerősít a véleményemben. Te mindenhol dicséred a Brit care bárányos rizsest, ami szintén nem biztos, hogy minden ebnek jó vagy indokolt. A Brit Prémium is tökéletes választás, nem csak a Brit care, és a Brit care-en belül is van még több fajta... bárányos rizsest az vesz, aki szerint allergiás a kutyája, nem kell belebeszélni az egészséges, életképes kutyákra is....
2012. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!