Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legmegfelelőbb...

Melyik kutya a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha segítenétek nekem :) Közepes termetű, nyugodt kutyát keresek, tudom hogy ez csak nevelés kérdése, de biztosan van olyan fajta ami eleve nyugodtabb :)) 14 éves vagyok, lány. Volt már egy kutyám, spániel volt. Kertes házunk van, sétálni nem igen tudnám vinni a környéken sok a kobórkutya, és nem akarom sem őt, sem engem harapásoknak kitenni. Szőre az kozmetikát nem igénylő legyen. És semmiképpen sem harap meg embert. köszi mindenkinek. :)
2012. ápr. 15. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
basset a legjobb: halál nyugodt mindig, sima szőrű, nem túl nagy a mozgásigénye, csendes... stb.
2012. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) ugy tudom hogy ő véreb. nem? lehet én tudom rosszul ám.
2012. ápr. 15. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt rengeteg kölyök,közepes méretű,emberekkel-gyerekkekl barátságos kiskutya várja hogy valaki szeresse őket is:) A kedvemért legalább lapozgasd át őket,hátha beleszeretsz valamelyikbe! Mind menhelyen,vagy sintértelepen kuksol ártatlanul:(

2012. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnézem őket, köszi :)))
2012. ápr. 15. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
a basset eredetileg vadászkutya, úgy tudom, rókára vadásztak vele, de közel sem olyan aktív, mint pl. a vizsla vagy a pointer
2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya igényli a mindennapi sétát az ingerek miatt. Mi sokszor találkozunk agresszívabb kutyákkal, de addíg ordítozok és fenyegetőzök, amíg el nem mennek. Mi még a téli hóviharban is mentünk sétálni. 15 éves lány vagyok, törpe kutyával. A basset tényleg jó lenne, nekünk is volt, de a sétát ő is igényli, max rövidebbet.
2012. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint keverék kutyákat könnyebb nevelni,én uccárol fogadtam be egy kutyust,és nem csalodtam benne.És sétálni akárhogy kell vinni,nállunk is nagyon sok kobor kutya van,ám ha bizol magadba nem félsz tőlűk és a kutyád elé állsz nem fognak támadni,csak soha ne engedd a kutyát h elötted legyen ...Ha ugy gondolod h erre nem lennél képes még várj a kutya neveléssel:)
2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát, a séta minden fajtának ugyanolyan fontos. Amstaffot ajánlom, 14 éves fiú vagyok, könnyen kezelhető, rendkívül barátságos.
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! 14 éves gyereknek olyan kutyát ajánlasz ami nem megfelelő nevelés mellett agresszívvá válhat és napi minimum, nagyon minimum 2 óra intenzív mozgásra van szüksége? Mellesleg nem mondanám könnyen kezelhető kutyának, még nagyon sok határozott felnőtt emberen is kifog a nevelése!
2012. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Border Collie (L) [link]

kedvenc kutyiim. bár nekem csivavám van (L)Törpiikém

2012. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!