Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örömteli esemény gyarapítani...

Örömteli esemény gyarapítani a gazdikereső kutyák számát? Vagy miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Ok. Menni fognak!
2012. ápr. 17. 14:11
 12/61 anonim ***** válasza:
5%

Nem bizonygatom hogy egészségesek,meg kell nézni ,ha tetszik megveszi ha nem elmehet ,jön helyette más. 100-150ezerért lehet venni papírozott kutyát, a döntés adott, de az emberek döntő többségét nem érdekli a papír meg a méteres litánia a kiállítási győzelmekről ,mivel nem akarnak tenyészteni!

Ha használtkocsit veszel elviszed saját magad szervizbe állapotfelmérésre a SAJÁT pénzeden ,vagy az eladótól követeled ugyanezt?

2012. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

3nak megint :)

Az adóhatóságot bizonyára érdekelné,hogy te pénzért adod őket!Ugyanis ez is bevétel és könyvelni kell.Ha volnál szíves nevet adni egy címmel akkor rád küldöm őket :)


Egyébként nekem volt igényem a szűrésekre és a küllemre ezért jóval többe volt a kutyám mint 30,de nem egy beteges kedvencet kaptam idegbajjal.

Egyébként meg az eladó kötelessége,hogy felvilágosítsa a vevőt a fajta betegségeiről..De te leírtad,hogy szaporító vagy és szomorú,hogy a kutyák bevételéből veszel magadnak kenyeret,menj el dolgozni!

2012. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem igen kedvencnek vettem a kutyámat ivartalanítva van papírjai vannak és boldogan élünk ,hogy nem egy kutyagyárat támogattunk akik megélhetésért csinálják ezt!
2012. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te használt kutyát adsz el. Te mit csinálsz a 6-8 éves szukáiddal, akik már nem tudnak elleni? Sintértelepre vagy menhelyre adod be? Tudod, milyen érzés egy ilyen állatnak visszaadni a reményét, hogy valaki szeretni fogja őt az életben? És tudod, hogy milyen érzés, amikor kevés a szereteted és a karjaid között hal meg? Kizsákmányolták, tönkre tették és végre kezdődhetne az igazi élete, de a kis teste feladja a harcot. Nem fogod ezt soha megtudni, pedig megérdemelnéd.
2012. ápr. 17. 14:19
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre k*rvára nem lehet megállapítani egy kölyök kutyáról, hogy egészséges e!De nyilván ez téged nem érdekel, csak a pénz! Remélem mihamarabb elkapnak a NAV-osok, az ilyen mocskos szemét embereknek a börtönben a helyük (bár én még etetni sem etetném őket az adófizetők pénzén...megoldanám máshogy)!!!!!
2012. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell könyvelni mert nem vagyok vállalkozó .Éves szinten ha jól tudom 120ezres bevétel alatt nem kell adózni a kutya után se,és simán alatta leszek ,mert nem fogja bebizonyítani a próbavásárló hogy a 120ezres limitet túlhaladtam abban az évben.Jön ,mondom neki az árat kifizeti és utána mi van?Nem törzskönyves a kutya tehát "papíron" csak egy szép fajtajegyes keverék amiért pénzt adott.Természetesen jóval kevesebbet mint egy sztártenyésztő kutyájáért ,tehát jól is járt! Ott lesz még mondjuk 3eladatlan kiskutya ,és nem fog mindegyikért próbavásárló jönni arra mérget vehet bárki.Ha kérdik akkor csak véletlen alom volt,átszökött a kan amíg a gyerek nem figyelt rá és összejött ,van ilyen...

Fel kell nagyon kötniük a gatyát ,ha be akarnak bármit is bizonyítani.

2012. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen undorító féreg vagy (még azt sem érdemled meg, hogy embernek nevezzen bárki is)!!!
2012. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
:-) Ne hidd, hogy ilyen buták lennének, ők jobban ismerik a törvényeket, mint te, de majd meglátod. Vagyunk sokan elég dühösek a fent leírtak miatt, ezért szánunk időt mostantól a megelőzésre is. Tudod, minden csak kapcsolatok kérdése.
2012. ápr. 17. 14:34
 20/61 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda nagy szavak és drámák:D Viccesek ezek a turboállatvédők. De el kell keserítsem őket mert nem dobom ki a 6éves kutyát sem, mint már írtam jól vannak tartva!A használtkocsi csak egy példa volt, arra ki miért fizet.

Jó majd megrohadok a börtönbe ez van ,vállalom,pont egy cellám lesz a szomszéd bácsival aki eladta tavaly a letojt tyúkjait :)

2012. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!