Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örömteli esemény gyarapítani...

Örömteli esemény gyarapítani a gazdikereső kutyák számát? Vagy miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy,de én nem idegeskedek miattad :) A kutyáiat nagyon sajnálom,jobbat érdemelnek.

Az élet visszaadja amit te más élőlényekkel teszel csak ki kell várni és mikor már elér még egyet beléd kell rúgni mosolyogva :))) Szép életet!

2012. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Ok, viszlát!
2012. ápr. 17. 14:44
 23/61 anonim ***** válasza:
13%

Akkor ne velem foglalkozz ,én csak leírom a másik oldal véleményét ,mert untam már a vég nélküli picsogást a rohadtszemét szaporítókról ,ahogy egymásnak dőlve szidjátok őket ,újabb és újabb kérdéseket kiírva.Túl egyoldalú volt már...Telis tele a net és az újság hirdetéssel ahol névvel telószámmal címmel ott vannak a kutyák ,eladásra kínálva. Szerinted őket mekkora erőfeszítés "lenyomozni" ? Kb 30ft. És történik bármi is velük? Mert semmivel nem csökken a számuk. Hát ez van.

Hidd el ebben az országban nagyságrendekkel nagyobb stiklik vannak ,kezdj nyomozni egy autópálya beruházás elcsalt milliárdjai után ha kemény vagy, esetleg adj enni éhező gyerekeknek :) Ezek valós problémák, nem az hogy én pénzt kérek egy kiskutyáért akinek szerető gazdája lesz és nem agyonverik vízbefojtják mint sokezren.

2012. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, hogy mennyire egy buta, egyszerű és erkölcsi toprongy vagy te. Sok milliós sikkasztást és ártatlan kutyák életét egy lapon említeni. Szánalmas. Én az állatokat mentem, mondjuk tőled. Ingyen. Ha kérhetlek, akkor te meg segíts az éhezőknek, hogy ne azt is nekem kelljen, hiszen neked van jólfizető másodállásod, nekem meg nincs.
2012. ápr. 17. 14:51
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Az nem valós probléma,hogy több ezer kutya kóborol?Az nem probléma,hogy sok állatot megkínoznak?Ha emberek vagyunk akkor viselkedjünk arra méltónak,hogy így nevezzük magunkat.

A legtöbb esetbe többre tartok egy állatot mint az embereket.

2012. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
0%
Sok elsikkasztott milliárdból lehetne embereket menteni pl kórházakban ,vagy oktatásra ,életszínvonal fejlesztésre fordítani. Nekem fontosabb az ember mint az állat, én már csak ilyen maradi vagyok. Szerinted erkölcsi toprongy ,hát nem felelhetek meg mindenkinek:)Amúgy vicces hogy csak ti szidtok alpári módon és kívánjátok ,hogy megdögöljek én nem sértegetlek benneteket, ez is egyfajta színvonal.. Hallgattasson meg a másik fél is ,nektek úgy látszik ez nem felel meg ,csak ha a saját "elvtársakkal" beszélgettek akkor vagytok el jól.
2012. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem is értem miről beszélsz :D Hogy lehetne veled beszélgetni mikor olyat teszel ami sok embert felháborít?Te haszonszerzés céljából tartod a kutyákat.Ez számodra,hogy fogadható el?A gyerekedet is eladhatod rabszolgának is abból is tellik majd kenyérre.

A tenyésztés az egy hobbi ami nem hoz pénzt ha lelkiismeretesen csinálod.

A te kutyáid végzik sok esetbe utcán és menhelyen egy ketrecbe pakolva ahol várják,hogy végre valaki magához vegye és szeresse,de sajnos nem mindenkinek jön el a gazdi sokan örökre elalszanak,de ez neked megér szaros 30ezret...

2012. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
7%
Valós probléma ,de én egy kutyát sem kínoztam meg életemben és ki sem raktam a pálya mellé egyet sem. Az hogy alkesz Pisti agyonvágja baltával a kutyáját mert rájött az 5perc vagy hogy Erzsinéni vizesvödörbe dobja a kiskutyákat mert megszült a Bodri és esélye sincs elpasszolni arról nem én tehetek. Se arról ,hogy egyesek kerítés nélkül tartanak kutyát és az kiszökik, vagy hogy nyaralás után otthagyják az ebet a telken. Aki olyan az kidobja elveszti a 100ezres kutyát is meg az ingyen kapott keveréket is.
2012. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
0%
Figyu 27-es ,környékről is vettek kutyát nem is egyet, tudom is kik,mert ismerem őket, nap mint nap láthatom is ,ha arra járok, se megkínozva se kidobva nincsenek ,és jó haverok a gazdáik, nem üldöznek vasvillával mert ideggyenge vagy 3lábú lenne az eb. Mondom ,hogy viccesek vagytok:)
2012. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy leírtad az 'ellenkező oldal' véleményét. Érdekes volt végigolvasni az indokaid. Amik szerintem nem is indokok, csak magyarázkodás. Nem tudtál meggyőzni arról, hogy jó az, amit csinálsz. Sőt...Undorodom a szaporítóktól.
2012. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!