Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs elegetek az...

Nektek nincs elegetek az amstaffokból?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek a kutyáimat sétáltatni, mindig van egy-egy rosszul nevelt, szocializálatlan, agyonszaporított amstaffnak nevezett korcs. Tegnap az egyik rátámadt a kutyámra, még jó, hogy két kutyám van, aztén mikor a másik is beszállt, abbahagyta a kis ro-hadék. Gazda sehol, tök egyedül mászkál az utcán.

2012. ápr. 20. 10:55
1 2 3
 1/22 compactegon ***** válasza:
98%

nem, nincs. az agyatlan gazdákból van elegem.

üdv: egy "normális" staff gazdi.

2012. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Errefelé nincs ilyen, de a kutyám amúgy is megenne reggelire egy amstaffot.
2012. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
ez nem a kutyák hibája,hanem a paraszT gazdájuké... -.-"
2012. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nyilván a gazdák hibája, de miért vesz minden féleszű amstaffot, ha nem tudja megnevelni. Majd rángatással meg üvöltözéssel biztos engedelmesebb lesz a kutyája... Meg mindenhol amstaffot látni, komolyan a kutyák fele már az.
2012. ápr. 20. 11:13
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erőből miért nincs eleged a yorkiekból? Abból is sok van és ugyanolyan neveletlenek, csak ugye nem tűnik fel mert cuki!Ne légy előítéletes egy fajtával szemben, nem velük van baj hanem a gazdákkal akik nem nevelik meg!!!
2012. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagy divat lett, lassan a yorki szintjén lesz.

Itt "csak" 3-4 van, azok sem agresszívak.

2012. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Azért vesznek Amstaffot/Pitbullt, mert ezzel akarnak menőzni, hogy nekik ilyen "kemény" kutyájuk van. A másik ok amiért ilyen sok van, az, hogy viadalozni szoktak velük.
2012. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 compactegon ***** válasza:
100%
ja értem. tehát normális ember nem is vehet normális amstaffot. érdekes meglátás, és egészségedre, hogy lepontoztál :D
2012. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs. Nem a kutya hibája, hogy annak született, viszont a gazdáé és más embereké, ha rosszul nevelik, vagy előítéleteik vannak velük szemben. Nem azért veszélyes, mert amstaff, hanem mert nem jól nevelik. Kolléganőmék most vettek egyet, és már most szót fogad, csak meg kell szabni a határokat. Mert értenek hozzá. Nekem is a kedvencem, de félnék tőle, mert nem tudok vele bánni. De gyönyörű kutya :)
2012. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én normális ember vagyok, nem menőzök a kutyámmal és nem viadalozok, hanem megnevelem és házi kedvenc....lehet h én vagyok a hülye :D


23N

2012. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!