Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs elegetek az...

Nektek nincs elegetek az amstaffokból?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek a kutyáimat sétáltatni, mindig van egy-egy rosszul nevelt, szocializálatlan, agyonszaporított amstaffnak nevezett korcs. Tegnap az egyik rátámadt a kutyámra, még jó, hogy két kutyám van, aztén mikor a másik is beszállt, abbahagyta a kis ro-hadék. Gazda sehol, tök egyedül mászkál az utcán.

2012. ápr. 20. 10:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább a felelőtlen gazdákból van elegem. Az én kutyámat is megakarta cibálni már más kutya, de nem amstaff volt. Ezért én nem utálok egy kifejezett fajtát maximum a gazdát. Nálunk meg rengeteg németjuci+roti hibrid szaladgál. Na. Most az nyilván sokkal barátkozósabb, mint egy amstaff. Én azt szoktam csinálni, ha ismeretlen kutya jön akkor elhúzunk másfelé sétálni. Akiket már megismertünk azokkal pedig vagy elvagyunk eljátszunk vagy normálisan megférünk egymás mellett. Nálunk van egy kutya egy bazi nagy fekete németjuci keverék, először mikor láttama azt hittem vmi farkast látok, mert tényleg rohadt nagy. Na mikor ő ott van a kutyasétáltató mezőn nem szoktunk elmenni, csak kerüljük egymást és én nem engedem el a kutyám a pórázról, ő póráz nélkül van de nem jön oda. Meg nem is megyünk a közelébe. Ő a mező 1ik felében van mi a másikban. Mások mondták, hogy vigyázni kell vele, mert a kan kutyákat azonnal szétkapja. Úgyhogy én kifigyeltem, hogy ők mikor mennek sétálni és kerüljük egymást.

Van nálunk egy kutyás társaság akiknek amstaffjuk, pitbulljuk meg hasonló kutyáik vannak. Van egy adott időpont, hogy mikor találkoznak kint, és addig senki nem megy oda. Ez egyfajta íratlan megállapodás. Aki nem akar konfliktust, nem megy ki mikor ott vannak.

Kerüld el őket, ha tudod. Ha látod, hogy egyedül mászkál a kutya akkor menj el onnan minnél hamarabb. Nekem kistestüm van, de kerültünk már gázos szituba. Nekem az a tapasztalatom, hogyha rögtön elkezdesz menni más irányba amint meglátod a kutyát, akkor többnyire nem jönnek utánnad. Minket németjuci üldözött többször is.

2012. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Hmmm.3 pici gyerekem van. Babakocsi mellett sètàl elötte is amstaffunk volt, remek kutyák normalis gazdival és sok foglalkozással! Nem érzem tõle menõbbnek magam,az igazsâg az gogy többszõr harapott már meg kistestû kutya, míg nagy egyszer sem...felelõtlen es tapasztalatlan gazdâk meg ne tartsanak olyan kutyat amitõl amúgy is retteg mindenki, mert csak ártanak ezekkel az esetekkel a fajtânak!!!!
2012. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!