Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az rossz ha egy 5,5 honapos...

Az rossz ha egy 5,5 honapos kutya meg nem szobatiszta teljesen?

Figyelt kérdés

tanitottuk a szobatisztasagra.nappal mar csak kint vegzi a dolgat.de ejszaka nem tudunk vele kimenni mivel a parom nappal dolgozik,o nem kell fel kivinni ejjel a kutyat,en pedig ejszakas vagyok altalaban.

ejjel idaig mindig elvegezte bent a dolgat.de mar azt sem mindig.7-bol 4-szer.

De meg nem mondhato szobatisztanak.


2012. ápr. 25. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hello, enyém 5 hónapos, labrador. Nálunk szinte minden reggel van egy csomag kaki valahol... én újabban már azt csinálom, hogy ha éjjel felébredek, valami miatt, akkor usgyi, ha már úgyis felkeltem, kiviszem. Minden éjjel felébredek. Így akkor reggelig kibírja. Ja és a víz elvétele éjjelre nem tudom, jó dolog-e, viszont pont most jön a nyár, én nem merem elvenni a vizét... a nagy melegben pláne.
2012. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

mar en sem veszem el,inkabb legyen pisi,de igyon.foleg mert o aztan kepes napi szinten 4-5 liter vizet meginni.

en is felkelek ejjel,egszer probaltam kivinni a kertbe de nem volt hajlando felkelni.reggel viszont volt kaki.ugy amikor neki kell nem tudok hozza igazodni.nagyon szeretnek ra talalni megoldast,ugy hogy mi is ki tudjuk pihenni magunkat de neki is jo legyen.

2012. máj. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!