Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leg kutya, kutyás...

Melyik a leg kutya, kutyás család barátabb ország? Mi van ott, ami itthon nincs?

Figyelt kérdés
Kutyabarát pl, hogy: az éttermeknek van kertje a kutyáknak, a kutyát be lehet vinni boltokba, van olyan strand, ahova lehet lutyát vinni, vagy olyan, ahova csak kutyával lehet menni, tesznek az állatkínzás ellen, amit büntetnek is, jók, jobbak a menhelyi körülmények, és nincs ennnyi szaporító. Igaz, ehhez az szükséges, hogy az emberek gondolkodásmódja legyen ilyen (szerintem legalábbis). Több országot is írhattok. Azok alapján, amiket hallottam, a két vezető kutyabarát Németország, és Hollandia.
2012. máj. 1. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem szednék a szart. Én járok olyan helyre, ahol minden sarkon van kuka és mégsincs összeszedve a szar. Jobbat mondok: a kutyakiállítások is tele vannak szarral, pedig oda állítólag csupa 'értelmiségi kutyás' megy.
2012. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Máshol sem szedi össze mindenki a szart, csak épp vannak köztisztasági dolgozók, akiknek ez a feladatuk. Spanyolországban, Marbellán például egy ember mást sem csinált, mint fel-alá sétált a tengerparti sétányon, figyelte a kutyával sétálókat, és felszedte utánuk a terméket, illetve valami gőzt kilövő tudomisénmivel fertőtlenítette, ahová valamelyik kutya odapisilt/kakilt. Egy nagyon szép és nemes feladat lenne nálunk is a közmunkaprogramban dolgozóknak.
2012. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy nagyon szép dolog. Tényleg jó ötlet.

De a kutya a tulajdonosának a felelőssége. Amíg nálunk nincs ilyen dolgozó (mondjuk szeri

2012. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Na még egyszer:

Igen, ez egy nagyon szép dolog. Tényleg jó ötlet.

De a kutya a tulajdonosának a felelőssége. Amíg nálunk nincs ilyen dolgozó (mondjuk szerintem akkor is), addig kötelességünk (lenne) összeszedni. Nem kell másra átruházni a felelősséget. Ha van egy kutyánk, akkor igenis takarítsunk fel utána.

2012. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!