Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaharapás - 8 éves gyerek!...

Kutyaharapás - 8 éves gyerek! Ha egy nagyobb testű kutya előzmény nélkül megharap egy kisgyereket/mentő, kórház stb meg volt/ mi a teendő hivatalosan a kutya eltávolítására? Elaltatására? Közös udvarba, de másé a kutya.

Figyelt kérdés
A kutya másfél éves, kölyök kora óta van velünk, és egyes emberek megirigyelnék ahogy tartva van-csak a félre értések elkerülése miatt írtam.
2012. máj. 2. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
79%
gondosan válasszátok meg*
2012. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
45%
Nem kéne elaltatni. :( Sajnos ti rontottátok el a nevelését. Az én kutyám agár, nem az az agresszív fajta, de mégis attól a naptól kezdve ahogy hozzánk került 11 hetesen, mindig minden szituációban éreztetjük vele hogy mi vagyunk a "falkavezérek". Nem kap enni az asztalnál, nincs kunyizás, csak akkor kap enni ha mi már ettünk, addig ott ül és csorgó nyállal nézi! Az ajtón én megyek ki elsőnek, ha nem, visszamegyünk és addig ismételjük amíg meg nem érti. A kertkapun csak akkor mehet ki, hiába van nyitva, ha én mondom. Sőt mi soha nem játszunk vele huzi-vonit mert nem akarjuk hogy rájöjjön az erejére, mert ott ugye gyorsan kiderül, és akkor már nem fogadna el falkavezérnek, mert a legerősebb, legokosabb kutya a falkavezér. És még jópár hasonló dolog van, amivel az ember meg tudja erősíteni a falkavezérségét. Ennek ellenére, sőt pont hogy ezért a kutya nagyon is boldog, midnent megkap, legjobb kaják, hatalmas túrák, póráz nélkül, mert ha nem jön vissza otthagyom a francba az erdő közepén, ami persze nem igaz, de ő csak azt látja hogy beszálok a kocsiba és elindulok, fut is oda mint az őrült. :)
2012. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
64%

ma 14:47

Azért nem játszani huzogatóst, mert azzal elvesztenétek a falkavezérséget? Nahát...

Na, igen... A hogyan legyek falkavezér leírásokban nincs nagyon szó arról, miként is lehet igazán játszani a kutyával.

2012. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
80%
14:47-es vagyok! Igen, ezt még a Csodálatos kutyadoki mondta, most nem tudom hogy a sorozatban vagy a könyvben olvastam-e.
2012. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
86%

Egy korábbi válaszoló vagyok:

A fiad tényleg rendesen megsérült, szegénynek lehet maradandó heg is marad.

A másik: Rettentően szép kis kajla kutya ez, nagytestű, bernáthegyihez hasonló lesz. Nagyok a mancsai. Egy kicsit nagy még az önbizalma. Valahogy le kellene törni. De lehet majd a másik gazdája keményebb lesz

2012. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
48%

A képen szerintem stafi van. Akkora nem lesz mint a bernáthegyi, de nem is ez a lényeg.

Kérdező ne haragudj amit írni fogok, de én így látom. :

Nagyon nagyon nagy hibát követtél el azzal, hogy a gyereket engedted EGYEDÜL a kutyával játszani, vagy csak simán maguk voltak! Persze most a kutya a bűnbak ki más. Ez így nem helyes hogy a hibádért a kutya felel az életével....

Látom írtad később, hogy nem lesz elaltatva. Biztos vagyok benne, hogy hamar lesz új gazdája, csak arra azért figyeljetek hogy olyan ember vegye a kezébe aki ért a fajtához. És az új tulajt fel kell világosítani miért váltok meg tőle, hogy nehogy ott is legyen ilyen baleset.


Nálam két canario van ( Dogo Canario ) sokkal nagyobb mint a stafi. Soha nem támadott egyik se gyerekre. Igaz soha nem hagytam egyedül egyik gyereket se velük. Két lány gyerekkel nőttek fel, plusz a mai napig átjön a a szomszéd fiú kutyázni. És volt rá példa, hogy a szomszéd fiút meg is védte.

2012. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
93%

Nem hagyta egyedül a gyereket.


"kutya bal oldalt a fűbe, illető mellette állt, és az illető jobb oldalán pedig a gyerek, és egyszer csak nekiugrott és odakapott.ennyi."

2012. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
69%

Alexandra akkor mond már meg légyszi hogy ezt ki írta????????

,,a lakásba voltam amikor nekiugrott a gyereknek."


És ezt?????????????????????

,,hogy kiszaladsz az udvarra az üvöltő gyerekedhez "

2012. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
87%

Ki más írta volna, mint a kérdező?!

Ettől függetlenül a gyerek nem egyedül volt.

És ahogy olvashattad, nem ők a kutya gazdája.

2012. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
nem hagyta egyedül a gyereket. ugyan nem az anyjával volt kint az udvaron, de egy másik felnőttel
2012. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!