Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pumi jó házörzőnek?

A pumi jó házörzőnek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyapám mindig azt mondta, hogy a pumi beengedi a tolvajt, de kifele már nemigen fog jönni, legalábbis nem a saját lábán. :))
2009. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A pumi rendkívül jó házőrző, éber, minden neszre, zajra élénken figyel. Hangosabb a pulinál, mert kitartóan ugat mindent.
2009. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó házörzőnek a pumi , de hogy hangosabb a pulinál azt nem hiszem :) . 3 puli gazdája .
2009. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
11:33-as vagyok. Nemtudom mert nekem egyiksincs, szóval nem tapasztalatból írtam, hanem rákerestem az egyik cikkre.
2009. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk keverék pumink volt.Nagyon jó házörző volt.Be se nagyon engedett senkit, akit nem ismert, és nem mentünk elé, vagy nem mi engedtük be.Nagyon szerettük.Figyelt, jelzett, éber volt.És mindemellett kedves.
2009. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

szimpla otthoni házőrzésre MINDEN kutya alkalmas, hiszen ösztönösen védi a területét és a gazdiját!


más kérdés hogy maga az egyed milyen természetű (ugatós, vagy nem) de baj esetén a leglustább legbarátságosabb kutya is védi a gazdit! (...amennyiben gazdijának tekinti!, mert azt kiérdemelni kell nem annyi hogy hazaviszem...)

2009. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pumink nem volt és nem is ismerek olyat akinek volt,de nagynénéméknek mudijuk van és ő nagyon jó házőrzőnek,ezt csak azért mondom mert az is egy magyar fajta ugyhogy ebből gondolom h ezek a fajtákjók erre,mert elég ugatósak.
2009. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elég ugatós?....hmm...
2009. jún. 28. 10:36
 9/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem Pumi kutyám van, és lassan 2 éve van nálunk. Alaptermészetében benne van csibészelés, minden neszt, zajt észrevesz és kiváló a szimata. Kicsi és fürge, és mindig mókázik, ritkán látni aludni vagy egy sarokban gubbasztani. Igazi életvidám, jópofa kisjószág.Én csak ajánlani tudom. Amit nehezen viselek nála, hogy szörnyen makacs, önfejű, de neveléssel minden megoldható vagy legalábbis enyhíthető.

Ha Pumid lesz sok boldogságot kívánok hozzá, nem fogsz benne csalódni.

2009. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pulim van, nagyon éber és elég sokat utag, de a hugom pumija túl tesz rajta! Sokat ugat és nem lehet leállítani.
2009. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!