Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz? Mások jobban tudják...

Ez igaz? Mások jobban tudják nálam hogyan viselkedik a saját kutyám?

Figyelt kérdés

Elvittem sétáltatni a 4 hónapos kutyámat, és mivel tílos a kutyát elengedi a környéken a sok kutya balhé miatt, így szigorúan veszik ezt.


Múlt hétvégén, sétáltattam a kutyát, és jött felénk egy fiatal házaspár egy Golden retrierrel. Előre szóltam nekik: fogják meg, mert az én kutyám nem szeret más kutyákat, morog, és harap is, / most ne arra gondoljatok, hogy vérengző, de volt rá példa egyszer, hogy odakapott másokhoz és akkor én voltam a szemét.../ de erre ők csak nyugtatgattak Engem, hogy egy 3-4 hónapos németjuhász nem fog bántani.

Hát amire vártam megharapta, kicsit vérzett az orra szegény goldinak, s a gazdái engem szidtak le.


De nem értem az embereket. Én szóltam, hogy fogja meg, mert harap, de az úgy mondja h nem fog bántani mintha Ő nevelné az Én kutyámat. Tényleg ennyire érthetetlenek az emberek??!!


Lehet én fogom fel rosszul, de én mindig szólok, hogy fogják meg, és sose akarják elhinni. Valamit rosszul csinálnék??



2012. máj. 7. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :P végre valaki, aki nem ellenem jön xD Ezen az oldalon az ember úgy se kap mást mint hogy "én jobban tudom, és a kérdező a hülye meg stb".
2012. máj. 24. 11:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, az én kutyám is nj, 4 és fél hónapos és ugyanilyen, illetve annyi, hogy ő nem harap, csak ha pórázon van, akkor acsarog a többi kutyára. Viszont ha nincs rajta póráz, akkor érdekes módon, nem!!!
2012. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!