Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan választotok kutyahám...

Ti hogyan választotok kutyahámot a yorkitóknak?

Figyelt kérdés
Én is lassan egy yorki tulajdonosa leszek és szeretnénk neki hámot venni előre úgy,hogy még nincs velem és nem tudom,hogy milyen szempontok alapján vásároljak ilyesmit.

2012. máj. 7. 21:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,de az szögezzük le,hogy nagyon jól tudom,hogy nem lehet kivinni addig még meg nem kapja fél éves koráig az oltásokat. Én arra voltam kíváncsi,hogy mi alapján választottátok ki azaz be vittétek magatokkal az üzletbe a kutyát vagy megmértétek otthon és a méretei alapján vettétek meg? Remélem így már érthető,hogy valójában mit is akartam kérdezni :)
2012. máj. 9. 16:24
 12/13 anonim ***** válasza:
És ezt mért csak most mondod?
2012. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sosem túl késő :D amúgy tényleg köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok,hogy segíteni próbáltok :) Szerintem annál maradok,hogy megvárom,hogy 1 éves elmúljon és majd csak utána kap hámot,ha pedig már lehet vinni sétálni akkor jó lesz neki a nyakörv meg a póráz :)
2012. máj. 9. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!