Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba költözünk de nem...

Panelba költözünk de nem vihetem oda a kutyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy rokonunkhoz költözünk de ő nem szeretné,hogy odavigyük a kutyánkat, mert itthon(a kertes házunkban) is amikor beengedtük a házba sokszor bepisilt, bekakilt és fél,hogy ott is ez lesz, ráadásul ha dolgozunk akkor egyáltalán nem tudjuk napközben levinni és ő nem tudja folyamatosan lehordani a kutyát(idős rokonról van szó). Ezen gondolkodom már napok óta,hogy mit csináljak, gondoltam rá,hogy közel a lakóhelyünkhöz keresek egy családot akik befogadnák, legalábbis,hogy ott aludhasson, mert minden nap meglátogatnám, elvinném sétálni meg persze a kajáját is én venném, tehát csak egy alvóhely kellene neki.Szerintetek lehetséges ez, hogy valaki úgy befogadja hogy közben nem az ő kutyájuk, mert én nem fogom senkinek sem odaadni, több mint 10 éve velünk van. Ti mit tennétek a helyemben?


L


2012. máj. 11. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha kiviszed, ne a kertbe vidd, hanem sétáltasd. A kertbe ezentúl ne engedd, mert ott sem lesz rá lehetősége. Teljesen szimuláld a panelt. Ha kell, akkor szedd fel az előszobában a szőnyeget és addig zárd oda, amíg dolgozol.
2012. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem egy hozzászólásban írom le ezeket, de folyamatosan jutnak eszembe a dolgok. Az a baj azzal, ha ilyen feltételekkel adod oda valakinek, hogy senki nem akarja, hogy egy idegen napi szinten zavarja őket, és bolygassa a nyugalmukat. Zavarnád őket a mindennapi életükben. Vagy felügyelet nélkül engedjenek be a kutyához? Adjon kulcsot a kertkapuhoz? vagy hogy gondolod? Érted? Ha meg ott van veled, vagy csak be kell engednie minden nap, az teherré válik nagyon hamar.
2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ez is igaz, erre még nem is gondoltam.
2012. máj. 11. 20:05
 14/18 A kérdező kommentje:
csak nyugodtan, örülök,hogy segítesz:)
2012. máj. 11. 20:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti ha nem sikerül leszoktatni a bepisilésről akkor végső megoldás ként be lehet adni menhelybe és ha fizeted az ellátását akkor nem lehet adoptálni és meglátogathatod minden nap.
2012. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát a 15-ös nem gondolt arra, hogy az mennyibe kerülne neked.
2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ki az a 15-ös?
2012. máj. 11. 20:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Pl: rex állatmenhelyen elég fizetni a kaját vagy is régebben úgy volt most nem tom.
2012. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!