Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet hallottatok már?

Ilyet hallottatok már?

Figyelt kérdés
Eljárok futni esténként futni erdőbe hát találkoztam egy csajjal aki szájkosár póráz nékül vitte a pit keverékét hát a pit egyből nekem ,hát a csaj akármit mondott neki le se sz..ta a kutyája...Utána odajön és elkezdte mondani hogy ne rúgd meg hagyjam békén,gyorsan odafutott húzni kezdte a nyakörvét és a kutyája még neki is nekifordult,utána csak belerúgtam és akkor lefeküdt de szerintem a gazdáját is megharapta volna.Utána a csaj ott mondja köszi de nem harapott volna meg mondom engem nem is csak téged erre ő ÁHH dehogy csak játszot......Erre mondom hogy ezért nem szeretem a kutyások legtöbbét mert nem neveli meg a kutyáját......Szerintetek??

2012. máj. 11. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha azért fut oda hogy meg harapjon , meg is harap , rúghattad volna ahogy csak akarod :) szerintem csak kiváncsiságból ment oda és most felfújod hogy huuuu engem megtámadott egy pit bull :). Nem kell ez igy is rossz hírük van ne tetézzük ilyenekkel .
2012. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csajra morog a kutya, rohadtul nem kellett volna belerúgni a kutyába. Majd ha rendesen ráugrott a lányra, elkezdte harapni meg minden.. Ha az én kutyámba rúgtál volna bele szerintem te is kaptál volna utána jó nagyot. Ne más nevelje a kutyámat, majd én megnevelem!
2012. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha idemertél volna ütni utána,vittek volna fekete zsákba
2012. jún. 3. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!