Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiataloknak derogál felszedn...

A fiataloknak derogál felszedni a kutyakakit?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a fiataloknak ciki a kutyájuk után összeszedni a kakit, fapofával végignézik, ahogy kakil a kutya és mennek is tovább.

Pont tegnap a sétáló utcában egy fiatal lány kiskutyája már nem bírta tovább és az út közepére kakilt, a lány meg rángatta vörös fejjel, hogy ne sza..rjál ide, szerencsétlen kutya félig futó helyzetben potyogtatott.


Nem cikibb egy ilyen, nem gazdához méltó viselkedés?

Mennyivel lesz kisebb ember az, aki felszedi a kutyaürüléket?



2012. máj. 17. 14:24
1 2
 11/17 VBeata81 ***** válasza:
Én mindig felszedem, de azt látom, hogy nem ez a jellemző! Van pár ember, aki mindig hord magával zacsit, de a többséget nem érdekli. Pedig rendes, gondos emberek különben. A magyar köztudatban ez még mindig kevéssé van jelen, sajnos.
2012. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én igyekszem összeszedni, nem mindig sikerül zacsihány miatt mivel nincs mindig kirakva kakis zacsi és nekem sem mindig van otthon. Én azt gondolom, ha elvárják, hogy legyen összeszedve, akkor rakjanak is ki hozzá eszközt.
2012. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kifogást mindig találnak azok, akik nem szedik fel...


100 db-os uzsonnászacsi 200-300 Ft. Azért ha vesz kettőt az ember nem fog csődbe menni és nem 2 nap mire elfogy.:)

2012. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2 éve kezdtem el felszedni a kutyám után,igazából addig sehol sem olvastam,hogy fel kel szedni meg nem is tudtam és a környéken senki se szedte így én se, de aztán egy kutyás gazdi oda jött és adott egy zacskót és mondta (kedvesen) hogy légyszi szed fel a kutyusod ürülékét, én csak néztem ,megköszöntem a zacsit felszedtem, aztán azóta mindig felszedem és most már látom hogy egyre többen szedik fel a kutyájuk után és én már azt érezném cikinek ha nem szedném fel, amikor véletlenül többször kaksizott a kutyum mint amennyi zacskóm volt és zsepi se volt nálam, akkor is körül néztem nem e jön vki , aztán elmentem ott hagytam,de szégyeltem magam..


19/L

2012. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korfüggő mert itt mifelénk az idősebbek sem szedik fel a kutyájuk után a kakit.Én 14 éves vagyok és én mindig felszedem a kutyám után,sőt ha a betonra ürít akkor ott még le is szoktam mosni vízzel.Sajnos itt mifelénk nagyon kevés kuka van és így már nagyon sokszor kértem meg embereket,hogy hagy dobhassam bele a kukájukba és ne kelljen több órán keresztül magammal hurcolni a kakit.
2012. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig felszedem, séta közben is meg a kertben, szüleim nem szeretik nézegetni.:D Egyébként egyáltalán nem gáz hogyha felszeded, minden kutyás tudja (aki tényleg Kutyás), hogy ez ezzel jár.

15/l

2012. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Annak, aki nem tud NORMÁLISAN kutyát sétáltatni, vagyis nem viszi füves területre, csak kiegészítőnek van, az ne is tartson kutyát. Én összeszedem, és érdekes módon még sosem fordult elő, hogy a kutyám az utca közepére sz*rt volna.
2014. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!