Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mit tegyünk? Van...

Segítség, mit tegyünk? Van egy 6 éves bichon bolognese kutyánk! Már régebben kezdődött, de kb 1 hónapja durvult el a helyzet.

Figyelt kérdés
Családunk tagjai közül mindenkivel barátságos, még az idegenekkel sincs baja. Viszont, engem folyamatosan támad, . Mivel legutóbb meg is harapott, azóta elzárva tartjuk tőlem, de ha meglát egyből ugat, vicsorog stb. És amint mondtam csak engem, pedig soha egy ujjal nem bántottam, nagyon szerettem! Már nem tudjuk mit tegyünk:S Valakinek nincs ötlete?
2012. máj. 27. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Konkrétan amikor megharapott, futottam ki a szobából, hogy felvegyem a telefont, ő meg odafutott, és lábon harapott.. azóta félek tőle, és igen, biztos, hogy ezt látja is rajtam! De nem merek hozzá közel menni, mert már ha meglát, akkor vicsorog, morog, és látom rajta, hogy támadna.

20 éves vagyok egyébként. Igazából arra tudok csak gondolni, hogy mióta egyetemre járok 1 éve, csak hétvégente vagyok itthon, úgyhogy sokkal kevesebbet látott, talán ez is közre játszhatott. Mert soha nem bántottam..

2012. máj. 27. 23:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Vicces ,de lehet szájkosár kellene rá és úgy foglalkozz vele akkor nem félnél, hogy megharap.Lehet kapni mini méretben is.
2012. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet, az a harapás nem is igazi harapás volt. Futottál, ő meg játékból odakapott. Persze, ilyenkor azzal, hogy kihúzza az ember a szájából, ami belekerült,erősebb lesz a sérülés, mit amikor csak úgy odakapna a kutya.

Mit tettél, amikor ez megtörtént?

Nem elzárni kell őt, hanem bárkinek a családból, aki épp ott van, minden ugatásnál, acsarkodásnál letiltani a kutyának.És igen, legyél ott, ahol akarsz. Amikor a kutya támadna, őt kell elküldeni onnan a helyére, ha van neki ilyen.

2012. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem tudjátok ezt kezelni -márpedig sajnos úgy tűnik nem tudjátok- menjetek el egy suliba, akár terápiára is vagy hívjatok ki egy oktatót.
2012. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. máj. 29. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!